https://chechilas.com/b/esbrsohhu

برای یادگیری تعمیرات موبایل چقدر هزینه کنیم؟

1402/11/22 14:10:52

وقتی از تعمیرات موبایل صحبت به عمل می آید، عوامل زیادی می تواند هزینه شما را تحت تاثیر قرار دهد. به عنوان مثال کوچک ترین بخشی که می تواند هزینه ها را تحت تاثیر قرار دهد، حوزه ای است کهقصد دارید در آن کار کنید. مثلاً تعمیرات آیفون تا حد زیادی بیشتر از تعمیرات اندروید، نیاز به بودجه دارد. از آنجایی که این حوزه می تواند درآمد بسیار خوبی برای جوانان به همراه داشته باشد، در این بخش قصد داریم برای شما یکی از اصلی ترین پرسش ها در این حوزه را پاسخ داده و فرایند آموزش را آسان کنیم.

هزینه آموزش تعمیرات موبایل

در بخش آموزش که اولین قدم برای فعالیت در تعمیرات موبایل است، نیازی نیست هزینه زیادی کنید. معمولا دوره تعمیرات موبایل هزینه آنچنانی در بر ندارد و می توانید با انتخاب یک دوره تعمیرات مناسب، به یک متخصص تبدیل شوید. حساسیت این موضوع از آنجا بیشتر می شود که آینده شغلی شما به این دوره بستگی دارد و باید بر اساس علاقه، بودجه و نیاز بازار بخش مورد نظر خود را مشخص کنید. هزینه دوره تعمیرات آیفون یا اندروید بر اساس یک رنج قیمتی است و شرکت ها نمی توانند هزینه مازادی دریافت کنند.

انواع دوره هاى آموزش تعميرات موبایل

دوره های آموزش تعمیرات موبایل را می توانیم به دو روش دسته بندی کنیم ؛ تقسیم بندی به سیستم عامل بستگی دارد. بسیاری از افراد دوره ها را بر اساس گوشی های آیفون و اندروید دسته بندی می کنند، ولی بخش دیگری را می توانید به دوره تعمیرات گوشی موبایل دسته بندی کنید که به دو بخش سخت افزار و نرم افزار اختصاص دارد. شما به عنوان فردی که قصد دارد در این حوزه فعالیت کند، باید به دو سوال اساسی پاسخ بگویید: قصد دارید در کدام یک از این شاخه ها کار کنید؟ کدام یک از گوشی آیفون و یا اندروید برای شما بهتر است؟

دوره های آموزش تعمیرات آیفون بدون پیش زمینه

زمانی که قصد دارید وارد حوزه تعمیرات موبایل شوید، نیاز نیست پیش زمینه خاصی داشته باشید. بسیاری از افراد که متخصص تعمیرات موبایل هستند، از ابتدا هیچ تصوری نسبت به تعمیرات نداشته و تنها از روی علاقه وارد این بخش شده اند. در اصل، تنها پیش زمینه ای که باید در این بخش داشته باشید، علاقه و جسارت کار با ابزار تعمیرات موبایل مانند هویه برقی است.

سرمايه اوليه براي ابزار تعمیر آیفون

برای شروع دوره تعمیرات آیفون، نیازمند هزینه زیادی نیستید و تنها باید دوره ای را برای خود انتخاب کنید که بالاترین بهره وری را در بر دارد. معمولا دوره هایی را که انتخاب می کنید، بر اساس میزان تجربه ای که مدرسین دارند و خدمات پشتیبانی که پس از اتمام دوره ارائه می دهند، هزینه ای را مشخص می کنند. هزینه یادگیری تعمیرات آیفون و اندروید با هم تفاوت زیادی ندارند، ولی در بحث تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری تفاوت بسیار زیادی دارد. از این رو شما باید انتخاب کنید کدام بخش را قصد دارید آموزش ببینید، بدون شک هزینه یادگیری دوره سخت افزار بسیار بیشتر از هزینه یادگیری دوره نرم افزار می باشد.

دوره های تعمیرات موبایل رایان کمپانی

یکی از شناخته شده ترین مراکز تعمیرات آیفون در ایران که بیشتر به عنوان مرکز تخصصی اپل نیز معرفی می شود، اقدام به راه اندازی دوره تعمیرات آیفون کرده که تا به امروز بازخورد بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشته است. رایان کمپانی که بسیاری از ما دوستداران ایفون بیشتر به دلیل تخصص بالای آن ها در تعمیرات مشکلات خاص می شناسیم، توانسته یکی از موفق ترین دوره های تعمیرات آیفون را راه اندازی کند و از مزیت های یادگیری تعمیرات موبایل در ایران برخوردار باشد. از این رو اگر قصد دارید در یک دوره بسیار حرفه ای شرکت کنید، پیشنهاد می کنیم به سر فصل آن ها نگاهی بیاندازید