https://chechilas.com/b/dklkfkpb0

هولدر موبایل برای ماشین ناجی سرنشینان در سفرهای جاده ای و نوروزی

1402/11/15 12:37:16

وسوسه نگاه کردن به گوشی موبایل در حین رانندگی همیشه وجود دارد و در بسیاری از مواقع ممکن است منجر به حواس پرتی و حوادث ناگواری شود. به همین دلیل هولدرهای موبایل برای ماشین طراحی شدند تا حتی الامکان موجب کاهش حواس پرتی و نگرانی های امنیتی در حین رانندگی شود.

یک هولدر موبایل برای ماشین به شما امکان می دهد تا گوشی هوشمند خود را در مکانی ثابت در دید خود قرار دهید و دسترسی ساده و سریعی به آن داشته باشید .بدین ترتیب می توان بدون کاهش تمرکز و استفاده از دستان ،گوشی موبایل خود را کنترل کنید.

مزایای استفاده از هولدر موبایل ماشین

در دست داشتن گوشی هنگام رانندگی و مانور در ترافیک خطر قابل توجهی دارد که منجر به تصادف و حواس پرتی می شود.بنابراین استفاده از هولدر موبایل در ماشین حائز اهمیت است و مزایای مختلفی دارد که به آنها می پردازیم:

  • امنیت در رانندگی

استفاده از هولدر موبایل به شما کمک می کند که دست های خود را بر روی فرمان و چشمان خود را بر روی جاده نگه دارید. این باعث می شود تا توجه بیشتری به رانندگی داشته باشید و از تصادفات جلوگیری کنید.

  • دسترسی آسان به برنامه های ناوبری

پیمایش در مسیرهای ناشناخته با هولدر موبایل بدون مشکل می شود. نصب گوشی در محدوده دید شما امکان دسترسی سریع و آسان به برنامه‌های ناوبری را فراهم می‌کند.بدین ترتیب مطمئن می‌شوید که در مسیر درست هستید بدون اینکه چشم خود را از جاده بردارید.

  • پاسخ به تماس های تلفنی سریع و بدون دردسر

پاسخ دادن به تماس ها در حین رانندگی می تواند چالش برانگیز و خطرناک باشد. هولدر موبایل امکان تماس بدون دست به گوشی را فراهم می کند و به شما امکان می دهد بدون به خطر انداختن ایمنی در ارتباط بمانید. شما می توانید به صورت همیشگی به گوشی یا دستگاه هوشمند خود دسترسی داشته باشید بدون اینکه به جستجوی آنها در ماشین بپردازید.

  • تجربه چند رسانه ای بدون دست

با نگهدارنده تلفن همراه، می‌توانید از تجربه چندرسانه‌ای لذت ببرید. خواه در حال پخش موسیقی، پادکست یا کتاب های صوتی باشد، نگهدارنده دستگاه شما را در دسترس نگه می دارد و کنترل برنامه های پخش موسیقی ، ناوبری ها را در اختیارتان قرار مید هد.

بهترین هولدر موبایل برای ماشین را چگونه انتخاب کنیم؟

  1. پایداری و دوام نصب: هنگام نصب نگهدارنده موبایل خودرو، بسیار مهم است که پایداری و طول عمر بالایی ارائه دهد. مواد به کار رفته در ساخت آن باید در طول زمان کیفیت خود را حفظ کند و به راحتی خراب نشود.
  2. قدرت گرفتن گوشی: هولدر موبایل ماشین باید دارای قدرت و ظرفیت کافی برای نگه داشتن و تحمل وزن گوشی شما باشد. گیره های آن باید دستگاه را محکم گرفته و از ثابت ماندن آن حتی در هنگام حرکت یا لرزش اطمینان حاصل کنند.
  3. دسته های قابل تنظیم و قابلیت چرخش: هولدر موبایل برای ماشین اغلب دارای دسته هایی هستند که قابلیت استفاده را افزایش می دهند. این دسته ها را می توان به راحتی با یک دست تنظیم کرد و امکان قرار دادن گوشی بدون نیاز به استفاده از هر دو دست را فراهم کنند. علاوه بر این، قابلیت چرخش 360 درجه نگهدارنده یک ویژگی ارزشمند است که باید در نظر گرفته شود.
  4. قدرت مگنت :اگر یک نگهدارنده مغناطیسی انتخاب می کنید و یک تلفن بزرگ یا دستگاهی با قاب فلزی دارید، باید مطمئن شوید که نگهدارنده می تواند وزن گوشی را به اندازه کافی تحمل کند.
  5. قابلیت شارژ: برای کسانی که هولدر شارژر وایرلس را انتخاب می کنند، مهم است که توان خروجی نگهدارنده را با مشخصات گوشی خود مطابقت دهند. این کار باعث می شود فرآیند شارژ کارآمد باشد و زمان شارژ را به حداقل برساند.

با در نظر گرفتن این عوامل، می توانید با اطمینان بهترین نگهدارنده گوشی خودرو را انتخاب کنید که نیازهای شما را برآورده می کند و عملکرد مطلوبی را برای دستگاه شما ارائه می دهد.

انواع هولدر موبایل برای ماشین براساس نوع اتصال و نصب در ماشین

این دسته از نگهدارنده های گوشی براساس محل و نوع نصبی که در خودرو دارند دسته بندی می شوند

هولدر موبایل دریچه ای خودرو

این هولدرها، همانطور که از نامشان پیداست، به دریچه کولر خودرو متصل می شوند تا گوشی شما ثابت بماند و نگرانی در مورد جدا شدن چسب هولدر از بین برود. نگهدارنده را می توان به راحتی از دریچه کولر جدا کرد و به دلخواه به دریچه کولر دیگری وصل کرد.توجه داشته باشید که دریچه های کولر ماشین از نوع مستطیلی یا مربعی باشند و از خریداری این نوع از هولدرهای برای دریچه های کولر دایره ای شکل خود داری کنید.چرا که گیره های هولدر به دریچه های دایره ای شکل متصل نمی شوند.

هولدر موبایل مکنده ای

این هولدرها معمولاً به دو روش مختلف، با استفاده از کاپ مکنده یا پایه های مکش دار چسبنده روی داشبورد یا شیشه جلو خودرو نصب می شوند. هنگام خرید این نوع نگهدارنده، مهم است که اطمینان حاصل شود که مکنده ها از کیفیت بالایی برخوردار هستند، زیرا قدرت مکش آنها با گذشت زمان کاهش می یابد و ممکن است دیگر به خوبی به سطوح نچسبند. علاوه بر این، اگر این هولدرها به درستی روی شیشه جلو نصب نشوند، ممکن است مسیر دید راننده را مسدود کنند. یکی از مزیت‌های نگهدارنده‌هایی که می‌توان روی شیشه جلو نصب کرد، فضای کافی موجود در شیشه جلو و داشبورد است که قرارگیری سریع و راحت را تسهیل می‌کند.

هولدر موبایل چسبی

قبل از نصب آنها، به دلیل چسب قوی به کار رفته در این هولدرهای موبایل، تعیین محل دقیق آن ضروری است. چرا که پس از نصب، آنها به راحتی قابل جابجایی نیستند.علاوه بر این، احتمال باقی ماندن بقایای چسبناک روی شیشه یا داشبورد وجود دارد.

هولدر جالیوانی خودرو

هولدر موبایل جالیوانی خودرو برای آن دسته از ماشین هایی که جلو داشبورد پیچیده و شلوغی دارند مناسب است.

بازوی منعطف آن امکان تنظیم موقعیت با توجه به زاویه دید مورد نظر را فراهم می کند و بدون هیچ دردسر و محدودیتی در دید رانندگی می توان از آنها استفاده کرد ، همچنین نصب و جدا سازی آن از جالیوانی ماشین سریع و ساده صورت می گیرد.

هولدر پشت صندلی خودرو

خانواده هایی که اغلب با کودکان سفر می کنند، از نگهدارنده گوشی پشت صندلی ماشین استفاده می کنند. با تبدیل تلفن همراه به یک تلویزیون ، کودکان می توانند از تماشای فیلم لذت ببرند. این نگهدارنده خاص انتخاب بهینه برای سرنشینان عقب خودرو است.

دسته بندی هولدرهای موبایل ماشین بر اساس روش اتصال به گوشی

دسته دیگری از نگهدارنده های گوشی براساس نوع اتصال به گوشی طبقه بندی می شوند که مهمترین آنها به ترتیب زیر است:

هولدر موبایل مغناطیسی

نگهدارنده مگنتی موبایل به طور ایمن دستگاه شما را در موقعیت خود نگه می دارد. هنگام خرید این نوع نگهدارنده به کیفیت آهنربای استفاده شده توجه کنید. بسیار مهم است زیرا برای استفاده از این نگهدارنده باید یک صفحه فلزی به پشت گوشی وصل شود. اگر آهنربا در نگهدارنده کیفیت پایینی داشته باشد، نمی تواند گوشی را در جای خود نگه دارد.قرار دادن و برداشتن گوشی از روی هولدرهای مغناطیسی بسیار ساده و سریع صورت می گیرد.

هولدر موبایل گیره ای

این یک نوع نگهدارنده محبوب در بازار است. با استفاده از مکانیزم گیره، گوشی را به طور ایمن نگه می دارد.

برای قرار دادن گوشی در داخل هولدر، براکت نگهدارنده را با فشار دادن گیره های اطراف آن باز کنید. هنگامی که گوشی را در موقعیت خود قرار دادید، گیره ها را ببندید تا گوشی محکم در جای خود قرار بگیرد. طراحی و کیفیت گیره ها باید به قدری باشد که با باز و بسته شدن ها مکرر دچار آسیب نشوند. همچنین گیره های گوشی باید مجهز به پدهای سیلیکونی باکیفیت و نرم باشند تا از ایجاد خط و خش روی بدنه گوشی جلوگیری شود. این نوع نگهدارنده امکان جدا کردن و قرار دادن راحت گوشی را با یک دست فراهم می کند.

نگهدارنده گوشی با قابلیت شارژ

هولدرموبایل با قابلیت شارژر بی سیم نوعی نگهدارنده خودرو است که نه تنها گوشی را نگه می دارد بلکه با استفاده از فناوری بی سیم آن را شارژ می کند. قبل از انتخاب این نوع هولدر، مطمئن شوید که تلفن شما از شارژ بی سیم پشتیبانی می کند. این هولدرها برای افرادی که اغلب در سفر هستند و علاوه بر ناوبری می‌خواهند گوشی خود را در حین رانندگی شارژ کنند، ایده‌آل است.

هولدر موبایل برای ماشین خود را از کجا بخرم؟

هولدرهای موبایل برای ماشین نقش مهمی در امنیت و کاهش حواس پرتی دارند و تجربه و کیفیت رانندگی را افزایش می دهند پس بهتر است برای خرید و انتخاب آنها کمی حساسیت به خرج داد.

فروشگاه اینترنتی دیجی ایساتیس یکی از فروشگاه های معتبر در زمینه فروش انواع هولدر موبایل و پایه نگهدارنده گوشی خودرو است که براساس بازخورد و تجربه رانندگان سعی بر این دارد که بهترین و باکیفیت ترین هولدرهای موبایل برای ماشین را در اختیار کاربران قرار دهد. شما می توانید با مراجعه به صفحه رسمی این فروشگاه نسبت به خرید هولدر موبایل ماشین با بهترین قیمت اقدام کنید.