https://chechilas.com/b/electric-door-jack

مزایای نصب جک درب برقی، دزدگیر اماکن، دوربین مداربسته

1401/06/02 12:55:57

مزایای نصب جک درب برقی

حدود بیست سالی می شود از ورود جک درب برقی به کشور عزیز ما می گذرد. در ایتدا جک درب برقی وسیله ایی تشریفاتی محسوب می شد. اما رفته رفته جایگاه خوبی بین عموم مردم باز کرد.

از مزایای نصب جک درب برقی می توان به بالا بردن سطح امنیت که از این طریق از ورود و خروج افراد غیرمتفرقه به ساختمان محل سکونت شما یا محل کارتان پیشگیری می شود و از طرفی جلوی حوادث ترک کردن خودرو به منظور باز کردن درب ورودی نیز گرفته می شود.

از دیگر مزایای نصب جک درب برقی بالا رفتن سطح رفاه و آسایش می باشد. اینکه در روزهای بارانی و سرد یا آفتابی و گرم، تنها با فشردن دکمه ریموت کنترل درب ورودی را باز یا به هنگام خروج درب را پشت سرتان ببندید. می توان گفت دلیل استفاده اکثر پیمانکاران از جک درب برقی برای درب ورودی ساختمان زیبایی و شکیل بودن آن است.

نصب جک درب برقی

. در این بین نصاب حرفه ایی کار خودش را خوب بلد است، پس از بازدید از محل، نقشه جانمایی درست جک درب برقی را در ذهن ترسیم می کند و با مهارت و در کمترین زمان به نصب جک درب برقی می پردازد. نصاب حرفه ایی باید دانش کافی در زمینه مهارت های جوشکاری، کنده کاری، سیم کشی، سوراخ کاری و راه اندازی مدارفرمان را داشته باشد تا نصب اصولی پیش برود.

مزایای نصب دوربین مداربسته

دوربین مداربسته از جمله سیستم های نظارت تصویری است که امروزه جایگاه خوبی در زندگی بشر پیدا کرده است. کمتر پیش می آید وارد مکانی شوید و نشانی از دوربین مداربسته وجود نداشته باشد. از مزایای نصب دوربین مداربسته می توان به اثبات جرم در زمان وقوع، ضبط صدا، چهره نگاری مجرمان، نظارت بر کار پرستار سالمند یا پرستار کودک، نظارت بر ورود و خروج به منزل در هنگامی که شخص حضور ندارد، نظارت بر کار پرسنل در ادارات و شرکت ها، حفظ امنیت اموال و دارایی ها ، اشاره کرد.

نصب دوربین مداربسته

. نصاب حرفه ایی خوب می داند که باید به یکسری از نکات پیش از نصب توجه کند مثلا دوربین مداربسته در جایی نصب شود که نور کافی وجود داشته باشد، یا کابل کشی ها بصورتی باشد که در معرض دید قرار نگیرند. و از تجهیزات به روز استفاده کند تا علاوه بر اینکه سرعت کار بالا برود ، آسیبی به دوربین ها نیز وارد نشود. در این صورت می توانید خیالتان از داشتن دوربین مداربسته راحت باشد.

مزایای نصب دزدگیر اماکن

به جرات می توان گفت زمانی امنیت کامل برای شما تامین می شود که از یک دزدگیر منزل در محیط زندگی یا کاری خود استفاده کنید. مزایا و قابلیت های دزدگیر اماکن آنقدری است که در نصب آن تعلل به خرج ندهید. هر دزدگیر دارای تعدادی زون می باشد. قابلیت افزایش زون در یک دزدگیر موجب می شود کارایی دزدگیر افزایش یابد.

(بستگی به نوع کار آنها دارد) فعال شوند و به پنل مرکزی، فرمان بدهند. در این حالت با توجه به قابلیت دزدگیر اماکن اعلام هشدار صورت میگیرد، این اعلام هشدار می تواند بصورت کشیدن صدای آژیر، ارسال پیام یا تماس با شماره ایی که مشخص شده باشد. سنسورها و چشمی های متصل به دزدگیر می توانند هر اتفاق غیرعادی مانند، دود، گاز، گرما و … را احساس کنند و با ارسال به موقع فرمان به پنل مرکزی موجب فعال شدن دزدگیر اماکن می شوند.

مراحل نصب دزدگیر اماکن

در این صورت منتظر آژیرهای وقت و بی وقت و عملکرد نادرست دزدگیر منزل باشید.

نصب دزدگیر اماکن از حساسیت ویژه ایی برخوردار است، سیم کشی زون ها باید به گونه ایی باشد که امکان قطع کردن ان توسط سارق وجود نداشته باشد و جانمایی سنسورها باید به گونه ایی باشد که امکان دسترسی به آنها غیرممکن باشد. پنل دزدگیر اماکن به همراه دستگاه تلفن کننده و آژیر باید در فضایی امن باشد.

مراحل نصب دوربین مداربسته، جک درب برقی و دزدگیر اماکن را در شهرهای چالوس، نوشهر، چمستان، نمک آبرود، متل قو، کلارآباد، عباس آباد، نشتارود، تنکابن، کلاردشت، مرزن آباد، کجور، رویان، نور، سرخرود، محمود آباد، هچیرود را ابدا به نصاب آماتور که به صورت آزاد کار می کند نسپارید تا از چالش های بعدی در امان باشید. چالش هایی نظیر خرابی دستگاه ، عدم عملکرد درست و بموقع و …، که در نهایت موجب خستگی و کلافگی شما می شود.