کرم بدن عطری (لوسیون بدن) دیواین آبی

کرم بدن کاسه‌ای عطری دیواین اوریفلیم با حجم 250 میل و با طرح جدید، پوست را عمیقا آبرسانی کرده و بوی ظریف ادوپرفیوم Divine را روی پوست بر جای میگذارد. کرم بدن دیواین با بافت و فرمولاسیون غنی و سرشار از مواد مغذی، پوست را تغذیه کرده و آن را نرم و صاف می‌کند. همچنین به سرعت جذب پوست شده و هیچ گونه اثر چربی یا حس سنگینی روی پوست باقی نمیگذارد.
 
توضیحات تکمیلی
پوست بدن اولین و مهمترین سد دفاعی بدن در برابر تهدیدات خارجی مانند میکروب، آلودگی ها و… است . حفظ سلامت پوست و تامین رطوبت آن جزو مهمترین وظایف روتین و روزانه میباشد. کرم بدن عطری دیواین اوریف لیم خاصیت مرطوب کنندگی بالا و آبرسانی پوست، بسیار مغذی و حاوی مواد آلی مورد نیاز بدن می باشد. همچنین با تامین رطوبت مورد نیاز پوست و هیدراته کردن آن از چروک های زودرس پوست بدن و نیز خشکی های موضعی جلوگیری می نماید. و در نهایت پوست بدن را به شدت نرم و لطیف کرده و رایحه بسیار خوب عطر دیواین آبی اوریفلیم با ماندگاری بالا از خود بر جای میگذارد. 
مشخصات کرم کاسه‌ای دیواین اوریفلیم
مرطوب کننده و آبرسان قوی پوست
نرم کننده پوست
کاملا گیاهی و ضد حساسیت
ایجاد حسی از لطافت و تازگی و شادابی
با بوی بی نظیر ادوپرفیوم دیواین آبی
رایحه خنک و گلی
ماندگاری بالا
حجم 250 میلی لیتر
درباره رایحه دیواین زنانه
با عطر دیواین اوریفلیم ، احساس یک ستاره را داشته باشید و غرق در رایحه خارق العاده آن، هر لحظه بدرخشید. در ترکیب روایح این ادوپرفیوم دسته گلی با شکوه و سفید رنگ، که در قلب آن لیلی و فریزیا می‌درخشد وجود دارد، در حالی که نت های با طراوت بوی سبکی را به این عطر القا می کند تا این ادو پرفیوم مسحور کننده را به عطر روزمره کامل تبدیل کند.

قیمت قبل: 300,000