ژل خشک کننده جوش پیوراسکین

ژل ضد لک فوری SOS اوریفلیم سری پیور اسکین با حجم 6 میلی لیتر و محصول کشور سوئد، یک ژل موضعی برای درمان لک است. این ژل اثربخشی سریعی داشته و اندازه و قرمزی لکه ها را در عرض 8 ساعت کاهش می دهد. همچنین از بدتر شدن لکه ها در عرض 24 ساعت جلوگیری می کند. ژل ضدلک فوری SOS سری پیور اسکین Oriflame حاوی سالیسیلیک اسید بوده و از ایجاد لک های جدید نیز جلوگیری می نماید. این ژل با لایه برداری و حذف سلول های مرده پوست سبب بهبود لک و تیرگی ها و یکدست شدن پوست می شود.
 
توضیحات تکمیلی ژل ضد لک فوری SOS اوریفلیم
ژل ضدلک فوری SOS سری پیور اسکین اوریفلیم اندازه لک ها را در عرض 24 ساعت تا 40 درصد کاهش می دهد. این ژل خاصیت ضد جوش نیز داشته و به درمان و پیشگیری از جوش خصوصا جوش های سر سیاه کمک می کند. ژل ضدلک اورژانسی اس او اس پیور اسکین اوریفلیم ضد باکتری نیز می باشد. این ژل ضمن پاکسازی پوست، تولید سبوم و چربی را کنترل کرده و از درخشش ناخواسته پوست جلوگیری می کند. این محصول با بهره گیری از کمپلکس ریحان، چای سبز و پانتنول سبب آرامش و تسکین التهابات پوست می شود. این محصول برای انواع پوست خصوصا پوست مستعد لک مناسب است.
مشخصات ژل ضد لک فوری SOS سری پیور اسکین Oriflame
دارای اثربخشی سریع
کاهش اندازه و قرمزی لک ها در عرض 8 ساعت
جلوگیری از بدتر شدن لک ها در عرض 24 ساعت
کاهش40 درصد اندازه لک ها در عرض 24 ساعت
حاوی سالیسیلیک اسید
جلوگیری از ایجاد لک های جدید
لایه برداری و حذف سلول های مرده پوست
بهبود تیرگی ها و یکدست کننده پوست
ضد جوش و ضد باکتری
درمان و پیشگیری از جوش خصوصا جوش های سر سیاه
کنترل سبوم و چربی و جلوگیری از برق افتادن پوست
حاوی ریحان، چای سبز و پانتنول
آرامش بخش و تسکین دهنده التهاب پوست
مناسب انواع پوست خصوصا پوست مستعد لک
حجم: 6 میلی لیتر
مواد موثر
این ژل حاوی سالیسیلیک اسید می باشد که نوعی بتا هیدروکسی اسید (BHA) بوده و خواص قدرتمند ضد لک و ضد جوش دارد. همچنین در رفع سلول های مرده و پاکسازی منافذ، پوست موثر است. مجموعه تسکین‌دهنده ریحان، چای سبز و پانتنول در فرمولاسیون این محصول سبب لطافت و آرامش پوست می شود. پانتنول یک مرطوب کننده و تسکین دهنده است. پوست را نرم کرده و درکاهش لکه ها، قرمزی و استرس پوست اثر دارد. ریحان غنی از ویتامین C و آنتی اکسیدان بوده و آرام بخش پوست است. چای سبز سرشار از مواد مغذی است که به تسکین لک، محافظت پوست کمک می کند.
طرز استفاده
از ژل ضدلک فوری SOS اوریفلیم به محض ایجاد لک استفاده کنید. مقدار کمی از ژل را مستقیماً روی ناحیه لک یا مستعد لک بزنید.

قیمت قبل: 300,000