location-mark شهر خود را انتخاب کنید

دستگاه تست قند خون دیابان مدل SMM1000

معرفی دستگاه تست قندخون دیابان مدل SMM1000


دستگاه تست قندخون دیابان ساخت ایران مطابق با جدیدترین تکنولوژی کره جنوبی میباشد. این دستگاه با قابلیت  Auto Coding، کد نوار تست قندخون را به‌صورت خودکار از روی نوار تشخیص می‌دهد؛ بنابراین نیازی به وارد کردن کد به‌صورت دستی نیست. دستگاه دیابان دارای یک نرم‌افزار کنترل دیابت است که می‌تواند نتیجه‌ تمام تست‌ها را در خود ذخیره کند؛ برای این منظور باید اطلاعات دستگاه را توسط کابل مخصوص ( جداگانه تهیه شود) به کامپیوتر شخصی فرستاد یا کاربر به‌صورت دستی یا با اسکن صفحه‌نمایش، نتایج قندخون را در نرم افزار فارسی سیناکر در تلفن همراه ثبت کند. یکی از قابلیت‌های کاربردی این دستگاه انتخاب زمان اندازه‌گیری قندخون است؛ شامل گزینه‌هایی مانند قبل از خوردن غذا، بعد از خوردن غذا، بعد از استفاده از دارو و بعد از ورزش می‌باشد. این ویژگی بی‌نظیر به‌دقت و اندازه‌گیری صحیح میزان قندخون کمک می‌کند.


طریقه استفاده از دستگاه تست قندخون دیابان مدل SMM1000


دستگاه تست قندخون دیابان به همراه 25 عدد نوار تست قندخون دیابان و لنست، دو عدد باتری سکه‌ای،دفترچه راهنما و کیف حمل دستگاه در اختیار خریداران قرار می‌گیرد. دستگاه قندخون دیابان با طراحی ساده، استفاده آسان و اندازه‌گیری دقیق بهترین انتخاب برای افراد دیابتی می‌باشد. برای اندازه‌گیری میزان قند خون تنها 0٫5 میکرو لیتر خون نیاز است؛ با قرار دادن قطره‌ی خون روی محل مشخص‌شده‌ی نوار، پس از پنج ثانیه روی صفحه دستگاه، میزان قند خون نمایش داده می‌شود. همچنین این دستگاه از قابلیت ذخیره نتایج برخوردار بوده که هنگام مراجعه به پزشک می‌توان از آن استفاده کرد.


مزایای استفاده از دستگاه تست قندخون دیابان مدل SMM1000


دستگاه تست قندخون دیابان با تکنولوژی پیشرفته و مزایای بسیار، بهترین دستگاه تست قندخون موجود در بازار بوده که در ادامه به چند مورد از مزیت‌های این دستگاه اشاره می‌کنیم :  • به دلیل در دسترس بودن نوار تست قندخون دیابان دغدغه تامین نوار نداریم.

  • مجهز به خارج کننده نوار میباشد.

  • قابلیت ثبت 300 نتیجه را دارد.

  • میانگین 14 روزه نتایج را نشان می‌دهد.

  • این دستگاه دارای گارانتی شرکتی مادام العمر می‌باشد.

  • نیاز به خون بسیار کمی دارد.

  • قابل استفاده با نرم افزار سیناکر جهت ثبت نتایج و پایش فاکتورهای سلامتی