فیس واش اسنشیالز

فیس واش یا ژل شستشوی صورت اسنشیالز اوریفلیم با حجم 150 میلی لیتر و حاوی ویتامین E و روغن کانولا،با عملکرد سه‌گانه برای پاک‌کردن آرایش، آلودگی‌های معمول روزانه و حذف سلول‌های پوست مرده از روی پوست طراحی شده است. فرمولاسیون فیس واش اسنشیالز اوریف لیم با کمک ویتامین E ، گلیسیرین و روغن طبیعی کانولا، پوست صورت را بخوبی پاکسازی، شاداب و از آن محافظت میکند. این محصول با میزان اسیدیته متعادل و فرمولاسیون فاقد صابون، الکل و پارابن قابل استفاده برای انواع پوست حتی پوست حساس شده و با رایحه ظریف گلی، رایحه‌ای ماندگار برجای میگذارد 
مشخصات فیس واش اسنشیالز اوریفلیم
مناسب برای پاکسازی روزانه پوست از مواد آرایشی، آلودگی و ….
مرطوب کننده و نرم کننده پوست
تغذیه کننده پوست
دارای PH متعادل
جلوگیری از خشکی پوست
پاکسازی عمیق پوست صورت
حاوی ویتامین E، روغن کانولا و گلیسیرین
بدون صابون، الکل و پارابن
تست پوستی شده
مناسب برای انواع پوست حتی پوست حساس
حجم: 150 میل
مواد موثر
موثرترین مواد در ساخت فیس واش اسنشیالز اوریفلیم موادی ارگانیک و برگرفته از دل طبیعت بوده و تاثیری فوق العاده روی پوست دارند. این مواد شامل موارد زیر میشود.
 
ویتامین E: افزایش استحکام پوست، افزایش رطوبت و خاصیت ارتجاعی پوست، ضد پیری پوست
روغن کانولا: کاهش آکنه، آسیب‌ها و عفونت های پوستی و نشانه‌های پیری
گلیسیرین: حفظ رطوبت پوست، پیشگیری از چین و چروک، حفظ طراوت و پاکسازی کننده پوست 
پاکسازی عالی پوست با PH متعادل
اهمیت متعادل بودن PH در چیست؟ جالب است بدانید وقتی میزان PH پوست متعادل باشد در بهترین حالت از بدن و خود محافظت میکند. بسیاری از عوامل خارجی(از جمله روتین های نادرست مراقبت از پوست و رژیم غذایی نامناسب) می‌تواند این تعادل را بر هم زده و عملکرد طبیعی پوست را مختل کند. و باعث خشکی پوست، پیری و یا ضعف عملکرد آن در مراقبت از پوست شود. فیس واش اسنشیالز اوریفلیم با میزان PH متعادل پوست طراحی و تولید شده و میزان اسیدیته پوست را مختل نمیکند تا پوست صورتتان سالم و شاداب بماند.
 
برند اوریفلیم(Oriflame)

قیمت قبل: 350,000