ادوپرفیوم زنانه دیواین

نمادی از ظرافت، شکوه و درخشش زنانه
 

نت ابتدایی: بنفشه، سنبل و بامبو
 
نت میانی: ترکیبی از گلهای سفید (یاس، لیلیا، رزسفید و فریزیا)
 
نت پایانی: مشک سفید، چوب صندل
 
 
رایحه خنک و گلی و چوبی
 
ادوپرفیوم با ماندگاری بالا
 
 
50 میلی لیتر  
با ادوپرفیوم زنانه دیواین اوریفلیم حجم 50 میل، احساس یک ستاره را داشته باشید و غرق در رایحه خارق العاده آن، هر لحظه بدرخشید. در ترکیب روایح این ادو پرفیوم دسته گلی با شکوه و سفید رنگ، که در قلب آن لیلی و فریزیا می‌درخشد وجود دارد، در حالی که نت های با طراوت بوی سبکی را به این عطر القا می کند تا این ادو پرفیوم مسحور کننده را به عطر روزمره کامل تبدیل کند.
 
ادو پرفیوم آبی رنگ درخشان و با طراحی بی‌نظیر بطری عطر که با الهام از لباس های زیبا و زنانه طراحی شده است به راحتی قابل حمل در کیف بوده و میتوانید در تمام مناسبات از آن استفاده کنید. آکوردهای شیرین، پودری و تند، پیچیدگی درخشندگی روزمره را تداعی می کند. شما مطمئناً خواهید درخشید و تصور یک ستاره واقعی را با ادوپرفیوم دیواین اوریفلیم خواهید داشت. 
مشخصات ادوپرفیوم زنانه دیواین
رایحه خنک و محسور کننده
نوع رایحه: گلی – چوبی
پخش بوی عالی
ماندگاری بالا
قابل استفاده برا انواع مناسبات
طراحی بینظیر شیشه عطر
حجم: 50 میل
ترکیبات اصلی ادو پرفیوم Divine
نت های پیچیده گل از بنفشه پودری ، بامبو و سنبل آبی عطر را میتوانید در اولین نت های ادوپرفیوم دیواین اوریفلیم دوست داشتنی حس کنید. در نت میانی یک دسته گل زرق و برق دار زیبا از نیلوفر، فریزیا، گل رز و یاسمن می‌درخشد و زیبایی زنانه قدرتمند و فراموش نشدنی را از خود ساطع می کند که دارای جنبه های شیرین و تند است. در پایان نت‌های چوبی از چوب صندل و مشک سفید درخشندگی ابدی و کیفیتی شبیه به ستاره را به ارمغان می‌آورد.

قیمت قبل: 700,000