رژلب کالر استایلیست آلتیمیت دوان اوریفلیم

بافت کرمی و بسیار سبک
 
دارای رنگدانه‌ های طبیعی غنی و قوی
 
قابلیت پوشش دهی کامل لب
 
فاقد سرب و مواد آلرژی‌ زا
 
دارای ماندگاری طولانی
 
دارای طیف رنگی متنوع
 
کیفیت و مرغوبیت بالا
 
وزن : 3.8 گرم
 
رژلب کالر استایلیست آلتیمیت دوان اوریفلیم یک رژ لب بسیار زیبا، ماندگار با طیف رنگی متنوع و بسیار چشم‌نواز و جذاب است که بافت کرمی بسیار نرمی داشته و تغذیه‌کننده و مرطوب‌کننده پوست لب می‌باشد. این محصول بسیار با کیفیت و بدون سرب بوده و با دارا بودن حالت نیمه مات زیبایی چهر‌ه‌تان را دو برابر و جذابیت آرایش و چهره شما را بیش از پیش افزایش خواهد داد. این رژ لب جامد بوده و از خشکی و ترک پوست لب جلوگیری کرده و عطر و بویی بسیار ملایم و مطبوع دارد.
 
رژلب کالر استایلیست آلتیمیت دوان اوریفلیم برای ایجاد لب‌ هایی خوش رنگ و زیبا توسط برند مطرح و بین‌المللی اوریفلیم تهیه و تولید شده است. این محصول کاملاً تأیید شده و مطمئن بوده و با پوشش کامل پوست لب ، نمایی طبیعی و جذاب را برای لبانتان به ارمغان می‌آورد. این محصول با دارا بودن رنگدانه‌ های بسیار غنی ساعت‌ ها بر روی لب باقی مانده و باعث خشک و ترک خوردن لب‌ ها نمی‌شود.
 
ترکیبات تشکیل دهنده:
این رژ لب دارای جلوه‌ ای جامد و مات بوده و حاوی رنگدانه‌ های طبیعی است و از همین رو جلوه‌ ای جذاب و طبیعی به لبان شما می‌بخشد. ساختار این رژ بسیار سبک و بافت آن کرمی و بسیار لطیف بوده و در تهیه آن از مرغوب‌ ترین مواد استفاده شده است. این رژ لب فاقد سرب بوده و رنگی زیبا بر روی لبان شما ایجاد کرده و دارای ترکیبات آب‌رسان و مرطوب‌کننده جهت حفظ رطوبت لب می‌باشد.
 
رژلب کالر استایلیست آلتیمیت دوان برای چه افرادی مناسب است؟
این محصول به علت دارا بودن ویتامین ای، موم زنبور عسل، گلیسیرین و سایر نرم‌کننده‌ های طبیعی برای استفاده توسط انواع پوست علی‌الخصوص لبان خشک و ترک خورده بسیار مفید و مؤثر می‌باشد تمامی بانوانی که می‌خواهند لبانی زیبا و مخملی و خوش رنگ و جذاب داشته باشند می‌توانند برحسب سلیقه و رنگ پوست خود یکی از رنگ‌ های این رژ لب را انتخاب کرده و جلوه‌ ای طبیعی را بر روی لبان خود ایجاد کرده و لبان خود را نرم و لطیف نمایند.
 
نحوه استفاده :
پس از انتخاب رنگ مناسب و خرید آن ابتدا لبان خود را به وسیله یک بالم لب لایه‌ برداری کرده و پوست‌ های خشک و مرده لب را از بین ببرید. اکنون از خط لبی هم رنگ با رژ لب استفاده نموده و خط لب را دور لبان خود بکشید. اکنون به آرامی رژ لب را بر روی لبان خود مالیده و به آرامی تمامی لب خود را با رژ لب پوشش دهید و ظاهری یکدست بر روی لبان خود ایجاد نمایید. در صورتی که لب‌های درشتی دارید رنگ‌های تیره و مات و در صورت داشتن لب‌های نازک رژ لب‌های براق و روشن استفاده کنید و در پایان با زدن برق لب بر روی لبانتان درخشش و زیبایی لبانتان را چند برابر نمایید.

قیمت قبل: 399,000