پودر پروتیین برای کنترل وزن با طعم وانیل

مکمل جایگزین غذا سوپر شیک برای کنترل وزن با طعم وانیل اوریفلیم با وزن 525 گرم و ساخت سوئد، یک محلول غذایی کامل مغذی است که برای جایگزینی وعده های غذایی اصلی جهت رسیدن و حفظ وزن به روشی سالم و راحت طراحی شده است. این محصول یک وعده غذایی با مواد مغذی متراکم به شکل شیک با قابلیت تهیه آسان است که با کمک علم و با الهام از رژیم غذایی نوردیک برای اهداف مدیریت و کاهش وزن شما ساخته شده است. این پودر با کیفیت بالا با مواد طبیعی و سرشار از پروتئین های گیاهی، فیبرهای غذایی، چربی های سالم و 23 ویتامین و مواد معدنی ضروری غنی شده است و به شما کمک می کند کالری ها را به روشی ایمن، راحت و مؤثر کنترل کنید. این سوپر شیک های کامل برای رفع گرسنگی و حمایت از سطوح انرژی، کمک به بهبود هضم، بهبود وضعیت سلامتی کلی بدن و … موثر هستند. همچنین تقریباً 239 کیلو کالری داشته و احساس سیری را برای مدت طولانی تری فراهم می کند. این محصول فرمول گیاهی دارد و برای افراد گیاهخوار نیز مناسب است. 
مشخصات مکمل جایگزین غذا سوپر شیک برای کنترل وزن با طعم وانیل اوریف لیم
محلول غذایی کامل مغذی برای جایگزینی وعده های غذایی اصلی جهت رسیدن و حفظ وزن به روشی سالم و راحت
حاوی مواد مغذی متراکم به شکل شیک با کیفیت بالا و قابلیت تهیه آسان
ساخته شده با کمک علم و با الهام از رژیم غذایی نوردیک برای اهداف مدیریت و کاهش وزن
دارای مواد طبیعی و سرشار از پروتئین های گیاهی، فیبرهای غذایی، چربی های سالم و 23 ویتامین و مواد معدنی ضروری
موثر در کنترل کالری، رفع گرسنگی و حمایت از سطوح انرژی، بهبود هضم، بهبود وضعیت سلامتی کلی بدن و …
حاوی تقریباً 239 کیلو کالری
ایجاد احساس سیری برای مدت طولانی تر
دارای فرمول گیاهی و مناسب برای افراد گیاهخوار
مناسب بزرگسالان با اهداف مدیریت وزن
وزن: 525 گرم 
طرز استفاده
بسته به اهداف وزنی شما، شیک جایگزین غذا می تواند جایگزین یک یا دو وعده از سه وعده غذایی اصلی روزانه شما شود. برای کاهش وزن، دو وعده غذایی روزانه خود را با سوپر شیک جایگزین کنید و می توانید یک وعده غذایی مغذی و با کالری کنترل شده بخورید. برای حفظ نتایج طولانی مدت، یک وعده غذایی را با سوپر شیک جایگزین کنید و دو وعده غذایی مغذی و با کالری کنترل شده مصرف کنید.
 
شیک جایگزین غذا را می توانید به دو روش تهیه کنید: 1. 25 گرم (تقریباً 3 قاشق غذاخوری) پودر را با 250 میلی لیتر شیر گاو با 1.5 درصد چربی مخلوط کرده و خوب تکان دهید (می توانید از شیر بدون لاکتوز نیز استفاده کنید). 2. برای افراد وگان، 25 گرم پودر را با 310 میلی لیتر شیر سویا مخلوط کنید. 
برند اوریفلیم(Oriflame)
برند اوریفلیم ، یکی از شرکت های معتبر در لاین تولید لوازم آرایشی و بهداشتی اروپا می باشد، و با توجه قیمت مناسب و استفاده از مواد طبیعی و ارگانیک در تولید محصولات خود در دنیا طرفداران و علاقمندان زیادی دارد و بخش مهمی از بازار لوازم آرایشی را به خود اختصاص داده است. عموم محصولات کمپانی اوریف لیم، کاملا طبیعی و ارگانیک بوده و فاقد مواد شیمیایی می باشند. علاوه بر این، برای آزمایش و تست محصولات خود از تست حیوانی استفاده نمی کند و در آزمایشگاه های مجهز و پیشرفته خود از ابزار و تکنولوژی های روز دنیا بهره میبرد

قیمت قبل: 3,000,000