×
صفحه اصلی فروشگاه ها مشاغل خانگی خدمات پرداخت بروشور فروشگاه انلاین
بروشور وبسایت کسب و کار بروشور وبسایت اقامتگاه بروشور وبسایت مشاغل خانگی
آموزش وب سایت چچیلاس ویدئوهای چچیلاس پست بانک سوالات متداول سوالات متداول برخی از کسب و کار قوانین و مقررات درباره ما تماس با ما خروج
×
تعمیر، راه اندازی و شستشوی اسپیلت اسماعیل پور

تعداد بازدید فروشگاه :

1195

تعمیر، راه اندازی و شستشوی اسپیلت اسماعیل پور

نصب اسپیلت همه مارک، تعمیرات، شارژ گازو لوله کشی داخلی اسپلیت ساختمانهای تازه ساخت. فعالیت در نمایندگی مجاز به عنوان نصاب اسپیلت در مارکهای ال جی،سامسونگ، گری، اوجنر

شماره تماس :
0911XXX1822 (نمایش کامل)
به مدیریت :
فردین اسماعیل پور
آدرس :
گیلان، بندرانزلی، جنب بازار کاسپین کوچه رسول جمشیدی
نصب اسپیلت در مجتمع تجاری در رشت
●چند نکته در مورد نصب...

●چند نکته در مورد نصب گازی ●: سعی کنید ترجیحا مکانی را برای نصب کولر گازی در نظر بگیرید که فاصله زیادی بین یونیت خارجی و داخلی ایجاد نشود. چون در این صورت، ممکن است هزینه هایی که برای لوله کشی و اتصالات بین یونیت داخلی و خارجی کولر گازی، کشیده می شود، هزینه های زیادی را بر عهده شما، بگذارد. ● ترجیحا مکانی را انتخاب کنید که از نور مستقیم آفتاب و وسایل گرمایشی، دور باشد. به عنوان مثال کولر گازی را نباید دقیقا بالای بخاری نصب کرد و یا اینکه این دستگاه را در محیط قرار دهید که دقیقا نور آفتاب، بر روی این دستگاه، بیوفتد. این نکته در آموزش نصب کولر گازی اسپلیت، اگر به خوبی رعایت شود، بازدهی دستگاه را چندبرابر افزایش می دهد. ●سعی کنید مکان دقیقی که برای کولر گازی در نظر میگیرید بین 1.85 تا 2.30 از کف، فاصله داشته باشد و این مکان دقیق از طرفین، حدود 15 تا 30 سانتی متر نیز فاصله داشته باشد. جهت دریافت مشاوره یا سفارش خدمات با شمارهای موجود در سایت تماس حاصل شود

نصب انواع اسپیلت خارجی و ایرانی در انزلی
نصب اسپیلت سوزوکی گارانتی...

نصب اسپیلت سوزوکی گارانتی دار در جای که جا نصب موتور نباشد با گذاشتن قوطی الومینیومی امکان پذیر میباشد.

شستشو و سرویس کامل اسپیلت
کولر گازی، در حالتی که...

کولر گازی، در حالتی که پره‌ها، فیلترها و کویل های تمیزی داشته باشد، بسیار با کیفیت‌تر و بهتر عمل می‌کند. و جریان هوای مناسب‌تری نسبت به محیط ایجاد می‌کند هنگامی که احساس می‌کنید کیفیت هوای خنک یا گرم نشات گرفته از کولر اسپیلت، مانند قبل نیست، وقت شستشوی درست و اصولی پنل کولر گازی شماست. که با شستشوی کولر گازی شاهد تاثیر آن بر کیفیت عملکرد کولر گازی خود باشید.

نصب اسپیلت با داکت کشی
در بعضی مکان ها موقعیت...

در بعضی مکان ها موقعیت مناسبی برای نصب وجود ندارد، بهمین جهت باید لوله اضافه شود. برای اینکه ظاهری زیبا داشته باشد از داکت استفاده می کنند. نصب اسپیلت با داکت کشی و اضافه کردن لوله توسط آقای اسماعیل پور در بندر انزلی و حومه.

نصب اسپیلت جی پلاس در رشت
نصب اسپیلت جی پلاس با...

نصب اسپیلت جی پلاس با گارانتی گلد ایران. به تازگی جای اسپیلت ال جی در بازار ایران تعمیر، راه اندازی و شستشوی اسپیلت اسماعیل پور در بندر انزلی و حومه.

سرویس و شستشو اسپیلت در رشت و انزلی
طریقه شستشوی پنل داخلی و...

طریقه شستشوی پنل داخلی و خارجی کولر گازی :کویل های اواپراتور یا همان رادیاتور پنل داخلی کولر گازی در مدت زمان طولانی جرم و گرد و غبار می گیرند. * قبل از اواپراتور فیلتر نصب شده که آنها نیز باید تمیز شوند. و با وجود فیلتر باز هم مقداری از این جرم و گرد و غبار به اواپراتور می رسد و باید هر چند سال یک بار اواپراتور( رادیاتور پنل داخلی ) کامل شسته شود میزان این کثیفی به محل نصب کولر گازی بستگی دارد. * کندانسور یا پنل بیرونی هم که در فضای آزاد نصب شده و گرد و غبار زیادی جذب می کند. که باید هر چند ماه یکبار شستشو شوند . (ارائه خدمات نصب و راه اندازی وسرویس و شست وشوی در مجوعه آقای اسمائیل زاده با تیمی مجرب آماده خدمت به همشهرهای عزیز میباشد)

نصب اسپیلت توکار
استفاده از لوله‌کشی توکار برای...

استفاده از لوله‌کشی توکار برای کولرهای دو تکه و یا اسپلیت به دلیل اینکه سر و صدای کمتری تولید می‌کنند و فضای کمتری اشغال می‌کنند و همچنین به دلیل زیباتر بودن و مصرف برق کمتر و بخصوص به دلیل اینکه این کولرها بیشتر خواهان دارند انجام می‌شود.

نصب اسپیلت سوزوکی در انزلی
برای یونیت خارجی لازم که...

برای یونیت خارجی لازم که نکات زیر را رعایت کنید: اگر در کنار محل نصب یونیت دستگاه دیگری قرار گرفت باید حتما بین دستگاه و کولر 80 سانتی متر بیشتر فاصله ایجاد کرد برای اینکه دستگاه کولر گازی زیاد کثیف نشود، کولر گازی را در محل‌های بسیار کثیف نصب نکنید. چرا که وقتی فیلتر کولر کثیف شود علاوه بر اینکه محیط تهویه نمی‌شود، باعث می‌شود باکتری‌ها، ویروس‌ها نیز محیط را آۀوده کنند. همین ویروس‌ها و باکتری‌ها عوامل مهم در شکل گیری بیماری‌های پوستی و تنفسی هستند. *همچنین برای نصب کولر گازی باید دقت کنید که نور خورشید مستقیما بر روی دستگاه قرار نگیرید. چرا که گرما باعث می‌شود دستگاه عملکرد خوبی نداشته باشد و مصرف انرژی آن نیز بیشتر شود. اگر بخواهید یونیت خارجی را بر روی پنجره نصب کنید باید دقت کنید که از یک دستگاه لرزه گیر برای نگه داشتن یونیت استفاده کنید. برای مکان‌هایی که شیب دارند نیز باید این نکته را در نظر بگیرید که یونیت با تراز بندی بر روی مکان شیب دار نصب شده باشد. وقتی که مکان مورد نظر را سوراخ کاری کردید باید حتما سوراخ‌ها را با خمیر مخصوص برای حفظ ایمنی دستگاه پر کنید. به خروجی و صدای دستگاه توجه کنید تا برای خود و دیگران مشکلی رخ ندهد. (در خصوص نصب درپوش دستگاه باید گفت تخلیه ی آب کولر باید به درستی انجام شود. و مسیری برای این فرآیند وجود داشته باشد. راه‌های خروجی و ورودی هوای کندانسور را بررسی کنید.. نصب ، راه اندازی و شستشوی انواع کولر گازی در انزلی و شهرهای حومه.

نصب اسپیلت سوزوکی در رشت
تعمیر و نصب انواع کولر...

تعمیر و نصب انواع کولر های گازی در رشت ، خمام، بندر انزلی توسط تعمیر، راه اندازی و شستشوی اسپیلت اسماعیل پور انجام می شود.

نصب اسپیلت او جنرال ۱۲ هزار گارانتی دار
آموزش کامل و راهنمای استفاده...

آموزش کامل و راهنمای استفاده از دستگاه، نصب و راه اندازی اسپیلیت توسط تعمیر، راه اندازی و شستشوی اسپیلت اسماعیل پور در بندر انزلی.

نصب اسپیلت ۲۴ هزار
تعمیر و نصب اسپیلت بسیار...

تعمیر و نصب اسپیلت بسیار مهم است، نصب اسپیلت ۲۴ هزار اجنرال گارانتی دار توسط گروه حرفه ای اسماعیل پور در بندر انزلی انجام می شود.

نصب اسپیلت مدیا با گارانتی د ر انزلی
نمایندگی نصب، تعمیر کولر گازی...

نمایندگی نصب، تعمیر کولر گازی و اسپیلیت توسط افراد مجرب در تعمیر، راه اندازی و شستشوی اسپیلت اسماعیل پور در بندر انزلی.

نصب اسپیلیت توکار در رشت
نصب و راه اندازی اسپیلت...

نصب و راه اندازی اسپیلت توکار هایسنس در انزلی و رشت

نصب اسپیلت
جهت نصب اسپیلت باید...

جهت نصب اسپیلت باید از یک نصاب کولر گازی متخصص و حرفه ای استفاده شود. هر کولر گازی اسپیلت بسته به سازنده آن منحصر به فرد می باشد. نصب و راه اندازی انواع کولر گازی در رشت و انزلی با استفاده از تیمی مجرب . آماده ارائه خدمت به هم شهری‌ها و هم استان‌های عزیزم جهت دریافت اطلاعات با شماره های موجود در سایت تماس حاصل شود

نصب اسپیلت گری اس فورماتیک در انزلی
نصب اسپیلت گری اس فور...

نصب اسپیلت گری اس فور ماتیک با داکت کشی و اضافه کردن لوله

نصب اسپیلت ال جی بانه ای
نصب و راه اندازی اسپیلت...

نصب و راه اندازی اسپیلت و کولر گازی در برندهای مختلف . کولرهای شرکتی کولرهای بانه ای کولرهای گارانتی دار

نصب اسپیلت ال جی بانه ای
نصب و راه اندازی اسپیلت...

نصب و راه اندازی اسپیلت و کولر گازی در برندهای مختلف . کولرهای شرکتی کولرهای بانه ای کولرهای گارانتی دار

نصب اسپلیت ال جی و کولر
نصب و راه اندازی...

نصب و راه اندازی و تعمیر انواع کولر گازی و اسپیلت ال جی در رشت و انزلی توسط مجموعه مجرب جناب اسماعیل پور جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شمار های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

نصب اسپیلت هایسنس ۲۴ در گیلان
نصب و را ه اندازی...

نصب و را ه اندازی و تعمیر و شستشو انواع کولر گازی ،اسپیلت ، در برندها ی هایسنس .ال جی ،سامسونگ ، ۲۴ هزار ،۲۷ هزار با گارانتی ، شرکتی ،مسکونی اجرای خدمات با تیمی مجرب و زبده آماده ارائه خدمات به هم استان‌های عزیز در رشت ،انزلی ،لاهیجان ،و غییررر میباشد. لطفا جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرماید

نصب اسپیلت تو کار در انزلی
یکی از رویکردهای تازه ...

یکی از رویکردهای تازه در موضوع تاسیسات ساختمان در هنگام لوله کشی و اجرای امور تاسیساتی اجرای لوله کشی توکار ،کولر گازی است. بی تردید هر روز بر محبوبیت کولر های گازی افزوده می‌شود. و طبیعی است که خانه هایی که اخیرا در ایران ساخته می‌شوند. هم لوله کشی توکار و کولر گازی را مد نظر قرار بدهند . تا در آینده بتوانند از این سیستم برای تهویه مطبوع خانه استفاده کنند. لوله کشی کولر گازی با لوله کشی فاضلاب و یا لوله کشی آب سرد و گرم ساختمان متفاوت است. و ممکن است لوله ها توسط لوله کش آب و فاضلاب انجام نشود .و باید متخصص کولر گازی تخصص لازم برای اجرای لوله کشی کولر گازی را داشته باشد. اجرای لوله کشی توکار کولر گازی هم برای ساختمان های نوساز و هم برای ساختمان های قدیمی امکان پذیر است .با این تفاوت که در ساختمان های قدیمی نیاز به تخریب و لوله کشی هزینه های اجرا را تا حد زیادی تحت الشعاع قرار می دهد. نصب اسپیلت ۲۴ گری شرکتی به صورت تو کار در انزلی ..