×
صفحه اصلی فروشگاه ها مشاغل خانگی خدمات پرداخت بروشور فروشگاه انلاین
بروشور وبسایت کسب و کار بروشور وبسایت اقامتگاه بروشور وبسایت مشاغل خانگی
آموزش وب سایت چچیلاس ویدئوهای چچیلاس پست بانک سوالات متداول سوالات متداول برخی از کسب و کار قوانین و مقررات درباره ما تماس با ما خروج
×
تولیدی المان شهری رسول  بابایی

تعداد بازدید فروشگاه :

1607

تولیدی المان شهری رسول بابایی

طراحی و ساخت انواع آلاچیق های مدرن بتنی و فلزی قابل حمل، انواع آبنماهای ثابت و متحرک، تندیس های بزرگ و نمادین، مشارکت در سرمایه گذاری های مجتمع های توریستی و ...

شماره تماس :
0919XXX7089 (نمایش کامل)
به مدیریت :
رسول بابایی
آدرس :
گیلان، بندرانزلی
اینستاگرام :
تولید و اجرا پایه چراغ های دکوراتیو در گیلان
تولید و اجرا پایه چراغ...

تولید و اجرا پایه چراغ های دکوراتیو در گیلان توسط تولیدی المان شهری رسول بابایی قابل اجرا می باشد و قابلیت همکاری با سراسر کشور را دارد.

ساخت استخر های بتنی اماده و قابل حمل برای ویلا
ساخت استخر های بتنی اماده...

ساخت استخر های بتنی اماده و قابل حمل برای ویلا توسط تولیدی المان شهری رسول بابایی در گیلان قابل اجرا می باشد و قابلیت همکاری با سراسر کشور را دارد.

تولید انبوه انواع الاچیق های بتنی قابل حمل به تمام نقاط کشور
تولید انبوه انواع الاچیق های...

تولید انبوه انواع الاچیق های بتنی قابل حمل به تمام نقاط کشور توسط تولیدی المان شهری رسول بابایی در گیلان قابل اجرا می باشد و قابلیت همکاری با سراسر کشور را دارد.

مشارکت در سرمایگذاری با تمام ارگان های دولتی و غیر دولتی
مشارکت در سرمایگذاری با تمام...

مشارکت در سرمایگذاری با تمام ارگان های دولتی و غیر دولتی توسط تولیدی المان شهری رسول بابایی در گیلان انجام می شود.

تولید انواع ایینه کنسول های فایبر کلس سبک در گیلان
تولید انواع ایینه کنسول های...

تولید انواع ایینه کنسول های فایبر کلس سبک در گیلان توسط تولیدی المان شهری رسول بابایی قابل اجرا می باشد و قابلیت همکاری با سراسر کشور را دارد.

اجرای صفر تا صد میدان های شهرداری با طرح پیشنهادی
اجرای صفر تا صد میدان...

اجرای صفر تا صد میدان های شهرداری با طرح پیشنهادی توسط تولیدی المان شهری رسول بابایی در گیلان قابل اجرا می باشد و قابلیت همکاری با سراسر کشور را دارد.

اجرای مجسمه های شیک بتنی آدمک
اجرای مجسمه های شیک بتنی...

اجرای مجسمه های شیک بتنی آدمک توسط تولیدی المان شهری رسول بابایی در گیلان قابل اجرا می باشد و قابلیت همکاری با سراسر کشور را دارد.

تولید و اجرای آبنماهای ویلایی و شهری در گیلان
تولید و اجرای آبنماهای ویلایی...

تولید و اجرای آبنماهای ویلایی و شهری در گیلان توسط تولیدی المان شهری رسول بابایی در گیلان قابل اجرا می باشد و قابلیت همکاری با سراسر کشور را دارد.

اجرای آبنماهای غول پیکر و آبشار های مصنوعی
اجرای آبنماهای غول پیکر و...

اجرای آبنماهای غول پیکر و آبشار های مصنوعی در توسط تولیدی المان شهری رسول بابایی در گیلان قابل اجرا می باشد و قابلیت همکاری با سراسر کشور را دارد.

همکاری در خصوص مشاور هنری و امور زیباسازی برای شهرداری ها
همکاری در خصوص مشاور هنری...

همکاری در خصوص مشاور هنری و امور زیباسازی برای شهرداری ها توسط تولیدی المان شهری رسول بابایی در گیلان قابل اجرا می باشد و قابلیت همکاری با سراسر کشور را دارد.

ساخت قطار های ۳۰ نفری برای تفرجگاه ها
ساخت قطار های ۳۰ نفری...

ساخت قطار های ۳۰ نفری برای تفرجگاه ها با خصوصیات ماشینی توسط تولیدی المان شهری رسول بابایی در گیلان قابل اجرا می باشد و قابلیت همکاری با سراسر کشور را دارد.

ساخت بزرگترین دوچرخه جهان با نکات ریاضی کامل
ساخت بزرگترین دوچرخه جهان با...

ساخت بزرگترین دوچرخه جهان با نکات ریاضی کامل توسط تولیدی المان شهری رسول بابایی در گیلان انجام شده است و قابلیت همکاری با سراسر کشور را دارد.

المان و تندیس های اشخاص تاریخی در سایزهای بزرگ بتنی
المان و تندیس های اشخاص...

المان و تندیس های اشخاص تاریخی در سایزهای بزرگ بتنی قابل حمل در بندانزلی توسط تولیدی المان شهری رسول بابایی اجرا می شود و قابلیت همکاری با سراسر کشور را دارد.

ساخت و اجرا انواع ماشین های فانتزی قدیمی در گیلان
ساخت و اجرا انواع ماشین...

ساخت و اجرا انواع ماشین های فانتزی قدیمی در سطح شهری با ضایعات شهرداری ها در گیلان توسط تولیدی المان شهری رسول بابایی قابل اجرا می باشد.

ساخت انواع تندیس حیوانات بتنی قابل حمل
ساخت انواع تندیس حیوانات بتنی...

ساخت انواع تندیس حیوانات بتنی قابل حمل توسط تولیدی المان شهری رسول بابایی در بندرانزلی انجام می شود.

طراحی وساخت ماشین های قدیمی و فانتزی المان
تولیدات بتنی المان طراحی و...

تولیدات بتنی المان طراحی و ساخت انواع آلاچیق های مدرن بتنی و فلزی قابل حمل طراحی و ساخت انواع آبنماهای ثابت و متحرک ساخت و اجرای تندیس های بزرگ و نمادین مشارکت در سرمایه گذاری های مجتمع های توریستی مشارکت در تولیدات المان شهری تولیدات بتنی،فلزی،فایبری فعال در استان های ارومیه ،تبریز،گیلان و مازندران

اجرا ورودی شهرها
تولیدات بتنی المان طراحی و...

تولیدات بتنی المان طراحی و ساخت انواع آلاچیق های مدرن بتنی و فلزی قابل حمل طراحی و ساخت انواع آبنماهای ثابت و متحرک ساخت و اجرای تندیس های بزرگ و نمادین مشارکت در سرمایه گذاری های مجتمع های توریستی مشارکت در تولیدات المان شهری تولیدات بتنی،فلزی،فایبری فعال در استان های ارومیه ،تبریز،گیلان و مازندران محوطه سازی و زیبا سازی از صفر تا صد

طراحی تولیدات بتنی فلزی فایبری در کشور
تولیدات بتنی المان در کشور طراحی...

تولیدات بتنی المان در کشور طراحی و ساخت انواع آلاچیق های مدرن بتنی و فلزی قابل حمل طراحی و ساخت انواع آبنماهای ثابت و متحرک ساخت و اجرای تندیس های بزرگ و نمادین مشارکت در سرمایه گذاری های مجتمع های توریستی مشارکت در تولیدات المان شهری تولیدات بتنی،فلزی،فایبری فعال در استان های ارومیه ،تبریز،گیلان و مازندران محوطه سازی و زیبا سازی از صفر تا صد

ساخت و اجرای تندیس نمادین در کشور
ساخت و تولید تندیس در...

ساخت و تولید تندیس در شمال طراحی و ساخت انواع آلاچیق های مدرن بتنی و فلزی قابل حمل طراحی و ساخت انواع آبنماهای ثابت و متحرک ساخت و اجرای تندیس های بزرگ و نمادین مشارکت در سرمایه گذاری های مجتمع های توریستی مشارکت در تولیدات المان شهری تولیدات بتنی،فلزی،فایبری فعال در استان های ارومیه ،تبریز،گیلان و مازندران محوطه سازی و زیبا سازی از صفر تا صد

ساخت بزرگترین دوچرخه نمادین
تولیدی المان شهری رسول بابایی...

تولیدی المان شهری رسول بابایی اجرا کننده انواع تولیدات بتنی المان در سراسر کشور برای کسب اطلاعات بیشتر با مدیریت تولیدی المان بابایی تماس حاصل فرمایید