×
صفحه اصلی فروشگاه ها مشاغل خانگی خدمات پرداخت بروشور فروشگاه انلاین
بروشور وبسایت کسب و کار بروشور وبسایت اقامتگاه بروشور وبسایت مشاغل خانگی
آموزش وب سایت چچیلاس ویدئوهای چچیلاس پست بانک سوالات متداول سوالات متداول برخی از کسب و کار قوانین و مقررات درباره ما تماس با ما خروج
×
کانون کودکان برتر

تعداد بازدید فروشگاه :

951

کانون کودکان برتر

کانون کودکان برتر اولین و بزرگترین مرکز زنجیره ای آموزش زبان ویژه کودکان 3تا13 سال با بیش از 40 شعبه در کشور

شماره تماس :
0133XXX9166 (نمایش کامل)
آدرس :
گیلان، رشت، شعبه مرکز رشت:پارک شهر خیابان ملت (الکتریک)بین اداره گاز و اداره بازرگانی شعبه مرکز انزلی:غازیان مالا جنب بیمه دانا
اینستاگرام :
آموزشگاه زبان برای کودکان دررشت
کانون کودکان برتر اولین و...

کانون کودکان برتر اولین و بزرگترین مرکز زنجیره ای آموزش زبان ویژه کودکان 3تا13 سال با بیش از 40 شعبه در کشور.

دوره های ویژه مکالمه زبان در شعبه رشت
زبان آموزان موسسه کودکان برتر...

زبان آموزان موسسه کودکان برتر پس از طی دوره ی مقدماتی (phonics) و همزمان با ورود به دوره ی take off در صورت تمایل می توانند در کلاسهای Free Discussion که یک روز در هفته و به مدت دو ساعت می باشد، شرکت نمایند. در کلاسهای مکالمه ی آزاد بالاتر بودن تعداد نفرات و متفاوت بودن لول زبان آموزان کمک می کند تا کل کلاس در رقابتی سالم بر روی مکالمه های تخصصی تر مطابق با سرفصل های تعیین شده از سوی موسسه کودکان برتر کسب تجربه نمایند.

دوره ترمیک در آموزش زبان چگونه است؟
این دوره ویژه کودکان 7...

این دوره ویژه کودکان 7 تا 12 سال بوده و مدت زمان این دوره یک ماه نیم بوده و در پایان هر دوره آزمون کتبی از زبان آموزان گرفته خواهد شد در دوره ی ترمیک با توجه به اینکه زبان آموزان مهارتهای اولیه اجتماعی را در مدرسه آموزش دیده اند و همچنین با توجه به هم زمانی دوره ها با کلاس مدرسه سعی گردیده که حداقل تمارین برای منزل، در نظر کرفته شود.

دوره فشرده در مجموعه کودکان برتر شعبه بندر انزلی
این دوره ویژه ی کودکان...

این دوره ویژه ی کودکان 4 تا 7 سال می باشد مدت زمان این دوره یک ماه بوده و در پایان هر ماه آزمون کتبی از زبان آموزان گرفته خواهد شد. در دوره ی فشرده سعی شده است که با حضور بیشتر زبان آموزان در محیط انگلیسی زبان ، ضریب یادگیری کودکان افزایش یافته و همزمان به استقلال کودک جهت برقراری ارتباط با اجتماع کمک گردد.

بهترین شیوه های آموزش زبان به کودکان در شعبه رشت
در هر آموزشی بهترین نوع...

در هر آموزشی بهترین نوع آن است که زبان آموز به صورت غیرخواسته ولی با انگیزه و در قالب بازی و شعر و اجرای عملی وارد یادگیری شود و زبان را از محیط خود دریافت کند. به این اصطلاح در آموزش زبان انگلیسی accuaring language گفته میشود. در این سیستم حروف انگلیسی در قالب داستان و شعر به کودکان معرفی میشود و همین روند حروف را در کنار هم قرار میدهند و از واحدهای کوچک زبان شروع به خواندن ترکیبات زبان می کنند.

آموزش تخصصی زبان کودکان با اخذ مدرک بین المللی
ذهن اسفنج مانند کودکان استعداد...

ذهن اسفنج مانند کودکان استعداد عجیبی در زبان اموزی و مکالمه ناخودآگاه دارد. ما برنامه دقیقی برای ایجاد محیط تمام وقت انگلیسی زبان و ادامه آن در منزل شما داریم. -آغاز ثبت نام دوره نیم بها آشنایی با محیط انگلیسی زبان -دوره فشرده ویژه کودکان 3 تا 6 سال -دوره پیش دبستانی در محیط انگلیسی زبان -دوره هدفمند ترمیک برای دبستانی ها نقاشی و خلاقیت، بازی و رشد اجتماعی، داستان و ترانه، مکالمه و نمایش با بیش از پنجاه مرکز در ایران مرکز بندرانزلی : 44421907 مرکز رشت: 6-33369165

دوره های فشرده در موسسه کودکان برتر به چه شکل است؟
دوره فشرده دوره ترمیک دوره آمادگی آزمون...

دوره فشرده دوره ترمیک دوره آمادگی آزمون کمبریج دوره های ویژه مکالمه (Free Discussion) که هرکدام از این دوره ها دارای تعارف مشخص و خاص خود هستند مجموعه کودکان برتر با سالها فعالیت حرفه ای در زمینه آموزش زبان بهترین شرایط را برای برگزاری این دوره ها برای کودکان فراهم نموده است.

سیستم آموزشی فونیکس چگونه است؟؟
جدیدترین و متفاوت ترین روش...

جدیدترین و متفاوت ترین روش آموزشی روز دنیا که برای کودکان مهاجر در 102 کشور اجرا گردیده است، سیستم فونیکس می باشد. آموزش در سیستم فونیکس با تاکید بر روی چهار مهارت اصلی (reading-writing-speaking-listening) به صورت همزمان می باشد، در سیستم فونیکس به جای الفبای 24 تایی زبان انگلیسی، بر آموزش 44 صدا یا آوا استوار شده به صورتی که پس از پایان دوره کودک به راحتی قادر به خواندن و نوشتن زبان انگلیسی می باشد.

آموزش 4 مهارت زبان انگلیسی به صورت همزمان در موسسه کودکان برتر
آموزشگاه کودکان برتر متخصص در...

آموزشگاه کودکان برتر متخصص در آموزش زبان انگلیسی کودکان، در محیط آموزشی شاد، همراه با نقاشی، بازی، موسیقی و با اجرای دوره های فشرده ویژه کودکان بصورت سمعی و بصری، نوشتاری، گفتاری، درک مطلب و مکالمه با متد نوین، کتب آموزشی جدید، کادری مجرب، در چهارده ترم مهارتهای خواندن، نوشتن و صحبت کردن را به کودکان شما می آموزد. این مراحل با نام های زیر می باشد: Reading Writing speaking Listening

یادگیری زبان در کودکان چه دست آوردی دارد؟؟
فراگیری زپانی دیگر برای هر...

فراگیری زپانی دیگر برای هر شخصی بسیار دلچسب و تجربه ای فوق العاده می باشد، افرادی که می خواهند حداقل دو زبان را بدانند، حاکی از تفکری معقولانه در او است. فهم و یادگیری زبان خارجه کمکی که به افراد می کند این است که بیماری آلزایمر را از شخص دور کرده و جلوی رشدش را می گیرد و بسیاری از فواید که حتما در بخش های دیگر بدان اشاره خواهد شد.

معرفی موسسه کودکان برتر
موسسه کودکان برتر در سال...

موسسه کودکان برتر در سال 1381 با تعداد کلاس محدود کار خود را در زمینه آموزش زبان به کودکان در رنج سنی ( 4 تا 7 سال) آغاز کرد؛ با توجه به اهمیت فراگیری زبان در سنین پایین کودکان این مجموعه با استفاده از جدیدترین سیستمهای روز را بومی سازی کرده توسط پرسنل خلاق خود به نحو احسن مشغول به آموزش زبان تخصصی به کودکان این مرز و بوم می باشند.