فروش شلاکه خام ریزبار

شلاکه و یا خرسک یکی‌ از ضایعات کوره های القایی و قوس و به طور کلی کوره های آهن می باشند که به همراخ سرباره در حین فرآیند ذوب از کوره یا پاتیل جدا‌ می شوند.

شلاکه آهن و خرسک آهن دارای مقادیر قابل توجهی آهن می باشند به همین دلیل است که آن ها را فرآوری کرده و مجدد در تولید آهن استفادت می کنند.

شلاکه آهن خام به شلاکه هایی گفته می شود که از دپوهای انبوه سرباره جدا سازی شده اند اما بر روی آنها فرآیند هایی مثل بالمیل و پیکور و … انجام نشده است.

شلاکه ریزبار خام هم به آن دسته از شلاکه هایی گفته می شود که اندازه دانه های آن زیر ۱۵ سانتی متر‌ باشد.

این نوع شلاکه ها معمولا با دستگاه های مگنت تمیز می شوند تا خاک و دیگر ناخالصی های آن ها جدا شود و پس از آن به کارگاه های بالمیل منتقل می شوند تا بالمیل شده و آماده مصرف شوند.

دلیل اینکه شلاکه های ریزبار نسبت به درشت بار ها تقاضای بیشتری دارند این است که شارژ آن ها در کوره راحت تر می باشد و هم چنین در بازار به وفور وجود دارند.

ما در حدود ۷ سال است که در حال تامین انواع شلاکه آهن ریزبار‌ خام و بالمیل شده برای کارخانجات تولید شمش آهن هستیم و توان تامین انواع مختلف شلاکه را داریم.

شما می‌ توانید برای خرید شلاکه ریزبار خام و یا اطلاع از قیمت ها با مشاوران فروش ما تماس حاصل نمایید تا راهنمایی های لازم را از آنها دریافت کنید.