شهر خود را انتخاب کنید

مام دئودورانت ضد عرق مردانه جوردانی گلد اورفلیم

مام دئودورانت ضد عرق جوردانی گلد اوریفلیم، یک دئودورانت ضد تعریف موثر با راحیه تصویه شده GG Man است که شادابی در تمام روز را برای شما تضمین می کند. ویژگی های این محصول به شرح زیر است:
 
دارای فرمول سبک و کرمی که به سرعت خشک می شود و زیر بغل را صاف می کند.
محافظت در برابر بوی بد بدن با ماندگاری بالا
بدون ایجاد علائم سفید و چسبندگی روی پوست
آشنایی با مام دئودورانت ضد عرق اوریفلیم سری جوردانی گلد
مام دئودورانت ضد عرق مردانه اوریفلیم، یک مام رولی موثر با رایحه تصفیه شده GG Man برای ایجاد و حفظ طراوت از صبح تا شب است. این محصول که فرمولی سبک و کرمی دارد، با ارائه محافظت ضد عرق با ماندگاری بالا، به سرعت خشک می شود تا زیر بغل شما احساس راحتی و صافی کند. در ضمن هیچ اثری از لکه سفید و حالت چسبندگی در زیر بغل شما وجود نخواهد داشت.
 
رایحه چند وجهی وتیور، احساسی دودی و چوبی را به ارمغان می آورد که تضاد خاصی با رایحه ترنج به کار رفته در آن دارد، این تضاد نقطه قدرت رایحه این مام دئودورانت ضد عرق اوریفلیم است. دقیقا در همین نقطه تضاد است که تفاوت را احساس می کنید. البته این مام از نظر پوست های حساس نیز تست شده است و همه افراد با آسودگی کامل می توانند استفاده روزانه از آن را داشته باشند.
 
همچنین در این مام دئودورانت ضد عرق، جنبه‌های دلپذیر و با طراوت ترنج و ماندارین آکورد با فلفل سیاه تند و پتی‌گرن ترکیب شده اند تا رایحه خود را با اولین حس در اطراف خود پراکنده کند. نت‌های لطیف گل‌های تازه یاسمن و نرولی با یک اثر معطر مردانه در تضاد هستند. پایه ای تصفیه شده با وتیور چند وجهی، ویژگی چوبی و دودی را به ارمغان می آورد که ماندگار است، در حالی که نت های ظریف چوب صندل و عنبر رایحه پیچیده را متعادل می کنند.
 
بهترین روش استفاده از محصول
این محصول را به صورت روزانه می توانید استفاده کنید.
قبل از استفاده، از تمیز و خشک بودن زیر بغل خود مطمئن شوید.

قیمت قبل: 200,000