فروش پوکه معدنی در دماوند رودهن

پوکه معدنی از انواع مختلفی تشکیل شده است که هر کدام ویژگی‌ها و کاربردهای خاص خود را دارند. در زیر، به برخی از انواع معروف پوکه معدنی اشاره شده است:

۱. پوکه معدنی خرد شده (Crushed Stone): این نوع پوکه معدنی اغلب از سنگ‌های طبیعی مثل گرانیت، دولومیت، سنگ آهک و ... به دست می‌آید. بسته به نیاز مصرف، می‌تواند در اندازه‌های مختلف خرد شده و استفاده شود. استفاده‌های شایع آن شامل بتن، آسفالت، ساخت بلوک‌های ساختمانی و ...

۲. پوکه معدنی خاکستری (Gravel): این نوع پوکه معدنی از سنگ‌های خرد شده به اندازه‌های مختلف تشکیل شده و در ساخت بتن، ریز خاکستری و پوشش‌های راه، پل، پارکینگ و ...

۳. پوکه معدنی سنگی (Stone Dust): این نوع پوکه معدنی بیشتر از فرآوری سنگ‌ها به دست می‌آید و معمولاً به عنوان پرکننده و پایه در بتن، آسفالت و ساخت راه‌ها استفاده می‌شود.

۴. پوکه معدنی سیلیسی (Siliceous Stone): این نوع پوکه معدنی شامل موادی است که از سیلیس متشکل هستند و برای استفاده در بتن و ساختمان‌سازی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

۵. پوکه معدنی کالکاری (Calcareous Stone): این نوع پوکه معدنی اغلب از سنگ‌های آهکی تشکیل شده و در بتن و مصالح ساختمانی به کار می‌رود.

همچنین بسته به نوع معدن و شرایط محلی، انواع دیگری از پوکه معدنی نیز وجود دارند. انتخاب نوع مناسب پوکه معدنی بسته به نیازها و شرایط مصرف در هر پروژه بسیار مهم است.
برای خرید پوکه نخودی برای کف سازی ساختمان در سمنان با قیمت مناسب با پوکه معدنی معظمی پویا تماس بگیرید.