لاغری و درمان بیماری ها با کاویتاسیون

کویتیشن (Cavitation)

لاغری و حذف چربی های اضافی بدن در شهریار تهران با بهترین قیمت در کلینیک لاغری نیوشا می باشد.

کمک به بهبود پوست پرتقالی

بهبود خاصیت ارتجاعی پوست

افزایش گردش خون و بهبود دادن متابولیسم بدن

خون رسانی به بافت پوست

رفع غبغب

بهبود عملکرد دستگاههای داخلی بانوان

رفع یبوست

کویتیشن
کویتیشن یک درمان غیر تهاجمی کاهش چربی است که از فناوری اولتراسوند برای کاهش سلول های چربی در قسمت های مورد نظر بدن استفاده می کند.

این گزینه برای هر کسی که نمی‌خواهد گزینه‌های شدیدی مانند لیپوساکشن را انجام دهد، ترجیح داده می‌شود، زیرا این روش شامل هیچ سوزن یا جراحی نمی‌شود. علاوه بر آن، زمان بهبودی صفر دارد و بدون درد است – اغلب کمتر از یک ساعت طول می کشد. این جلسه معمولاً شبیه ماساژ با دستگاه دستی است و با هر جلسه 1 تا 4 سانتی متر کاهش در ناحیه تحت درمان مشاهده می شود.

دستگاه کویتیشن چگونه کار می کند
یک دستگاه سونوگرافی مشابه آنچه در اسکن بارداری استفاده می شود به همراه یک کرم مخصوص طراحی شده روی ناحیه مورد نظر اعمال می شود. این دستگاه سطوح متمرکزی از انرژی مافوق صوت را منتقل می کند که سلول های چربی زیر پوست را در غشای سلول چربی هدف قرار داده و از بین می برد. سپس چربی به سلول های اطراف پراکنده شده و به پروتئین و گلیسرول بازیافت می شود.

مزایای درمان کویتیشن بر روی چربی
بر خلاف لیپوساکشن (که می تواند برای بسیاری گزینه دلهره آور و شدید باشد)، کویتیشن درمان عالی کاهش چربی برای کسانی است که نمی خواهند اقدامات بیش از حد انجام دهند. ایمن، غیر جراحی است و نیازی به زمان بهبودی ندارد. همچنین یکی از تنها فناوری‌های موجود است که می‌تواند نتایجی را به اندازه آنچه از لیپوساکشن یا جراحی انتظار دارید به شما نشان دهد، مشروط بر اینکه تعداد جلسات توصیه شده (معمولاً بین 8 تا 12) را کامل کنید.