location-mark شهر خود را انتخاب کنید

خرید چرخ خیاطی های سِری F کمپانی JACK


چرخ خیاطی های صنعتی راسته دوز سروموتور سِری F برندJACK در عین ساده بودن ویژگی ها و کارایی های بسیار کاربردی دارند که تمام این ویژگی ها در افزایش سرعت و کاهش هزینه ها تاثیر به سزایی می گذارند که در ادامه ویژگی های مشترک این 3چرخ را به طور مفصل بررسی خواهیم کرد.


هر سه این راسته دوزهای دینام سرخود بدنه ای سفیدرنگ با خطوط آبی دارند. که پنلی ساده با صفحه نمایشگر کوچک روی بدنه شان قرار گرفته است. در کنار پنل راسته دوزهای  F4، F8، F10 درجه ساعتی 5درجه برای تنظیم گام کوک قرار گرفته است. یعنی می توانید با توجه به دوخت طول بخیه ها را تا 5میلی متر تغییر دهید.


کمی پایین تر از اهرم تنظیم طول دوخت اهرم سرقائمی با دسترسی آسان تعبیه شده تا بتوانید ابتدا و انتهای کوک ها را با هدف جلوگیری از شکافته شدن کوک ها بَست دهید،بالای میل سوزن هر سه راسته دوز یک دکمه وجود دارد تا کاربر با استفاده از آن دوخت تک بخیه را اجرا کند تا قسمت های حساس لباس بدون انحراف و مشکل دوخته شوند، دکمه ی دیگری هم هست که متعلق به چراغLED  است که خیاط می تواند 2حالت نور را با این دکمه تنظیم کند تا چشمش در حین انجام کار کم تر دچار خستگی شود و دید بهتری روی دوخت و پارچه داشته باشد تا دقت کار نیز افزایش یابد.


هرکدام از راسته دوزهایF4-F8-F10 چه نوع پارچه ای را می دوزند؟؟


پایه های هر3 چرخ خیاطی صنعتی فوق قابلیت تنظیم ارتفاع از 5-13 میلی متر را دارا هستند. در نتیجه شما امکان دوخت پارچه ها را تا ارتفاع 10میلی متر خواهید داشت. این راسته دوزها انواع پارچه های ظریف،متوسط تا نسبتا ضخیم را به خوبی می دوزند و مشکلی پیش نمی آید.


قابلیت نصب فولدرهای مختلف روی چرخ خیاطی های دینام سرخود برند جک


راسته دوزهای ساده و سروموتور برند jack قابلیت نصب انواع فولدر و همچنین پایه های متفاوت را برای اجرای دوخت های راسته به شکل های مختلف دارا می باشند. تا اپراتور با داشتن یک چرخ خیاطی از امکانات بیشتری نیز بهره مند شود.


پنل تعبیه شده روی بدنه راسته دوز جک چه کارایی دارد؟ آیا به درد بخور هست؟!!


راسته دوزهای سِریF پنل ساده و هوشمندی دارند. این پنل در عین کاربری آسان تنها با داشتن 2 دکمه چند کاربرد را دارا هست. که در سرعت و دقت کار تاثیرگذار به سزایی می گذارد. نحوه کارکرد پنل:


با فشار دادن روی دکمه ی + سرعت اجرای دوخت افزایش پیدا می کند.


با فشار دادن روی دکمه ی – سرعت اجرای دوخت کاهش پیدا می کند.


تنظیمات سرعت چرخ متناسب با مهارت دوزنده و جنس پارچه ای که در حال دوخت هست موجب کاهش خطا در انجام کار می شود.


اگر3ثانیه دکمه +را فشار دهید می توانید موقعیت سوزن را بالا قرار دهید و بار دیگر با نگهداشتن + موقعیت سوزن رو حالت پایین قرار می گیرد که ویژگی بسیار خوبی می باشد چون هر زمان که دوزنده بخواهد کار را فقط زیر پایه جا به جا کند تا مسیر دوخت را تغییر دهد می تواند جایگاه قرارگیری سوزن را پایین تنظیم کند تا دوختی منظم و بدون خطا داشته باشد وقتی هم که بخواهد پارچه را از زیر پایه در آورد و سوزن بالا باشد سرعت عملش در دوخت و دوز افزایش پیدا می کند.


با فشار دادن دکمه ی – به مدت 3ثانیه تنظیمات پنل ریست و به حالت اولیه بر می گردد.


در هنگام بروز مشکل و ایراد نیز ارورهای چرخ از طریق صفحه نمایشگر قابل رویت هستند تا بتوان به سرعت مشکل را شناسایی و برطرف کرد.


ایمنی بالا در راسته دوزهای دینام سرخود جک F4، F8، F10


چرخ خیاطی های برند جک F8و… بسیار هوشمندانه است. به طوری که اگر کوچکترین ایرادی داشته باشند یا کارتل روغنشان باز باشد و…این راسته دوزها به هیچ وجه کار نمی کنند تا دستگاه دچار آسیب جدی نشود. همچنین دارای سیستم کنترل نوسان برق نیز هستند. یعنی بالا و پایین شدن ولتاژ برق موجب آسیب نمی شود.


حالت اسلیپ یا همان STANDBY یعنی چه و چه کاربردی در راسته دوز جک دارد؟؟!!


وقتی چرخ خیاطی شما روشن است اما چند دقیقه بلااستفاده می ماند به طور خودکار روی حالت اسلیپ قرار می گیرد. و پنل راسته دوز OFF می شود. تا از هدر رفت انرژی جلوگیری شود. که این قضیه هم موجب کاهش هزینه می شود هم طول عمر دستگاه را بیشتر می کند. چون از فشار اضافه به موتور جلوگیری به عمل می آورد و آپشنی فوق العاده به حساب می آید.


تفاوت راسته دوزهای جک F4 ، F8 ، F10 در چیست؟؟


نکته اینجاست که این چرخ های صنعتی پرکاربرد و با کیفیت از نظر کارکرد و قطعات هیچ تفاوتی ندارند. حتی سال تولیدشان نیز فرقی نمی کند. پس موقع خرید حساسیت به خرج ندهید که دقیقا کدام مدل باشد چون سریF درواقع یک چرخ خیاطی راسته دوز هستند.


آیا راسته دوز jak باهم اختلاف قیمت دارند؟


همانطور که گفتم راسته دوزها هیچ تفاوتی باهم ندارند. پس نباید قیمت های مختلفی هم داشته باشند. اما ممکن است مثلا گاهی اوقاتF10  تو بازار نباشد و همین کم بودنش موجب افزایش قیمتش شود. اما یه وقتی هم هست که بعضی از فروشنده ها می گویند F10 یاF8 جدیدتر هستند. پس گران تر نیز می باشند. که این اصلا درست نیست و بدانید که فقط بازار گرمیه و هر سه چرخ دارای کیفیت و کارایی کاملا یکسانی هستند.


راسته دوزهای جک سِریF به چه کسانی پیشنهاد می شوند؟


 چرخ خیاطی صنعتی فوق، مناسب شخصی دوزان،مزون ها،کارگاه ها و افرادی است که می خواهند ماشین دوخت های صنعتی را جایگزین چرخ خیاطی های خانگی کنند،چون این راسته دوزها کارایی آسانی دارند و لزومی ندارد که حتما خیلی حرفه ای باشید. شما می توانید کم کم به وسیله شان مهارت خود را افزایش دهید