شهر خود را انتخاب کنید

راسته دوز صنعتی تمام کامپیوتری زوجی A8100-D4-G

برای خرید راسته دوز زوجی شک نکنید! راسته دوز صنعتی تمام کامپیوتری زوجیA8100-D4-G برند زوجی با تبحر خاصی که در تولید چرخ خیاطی های صنعتی دارد، راسته دوز تمام کامپیوتری A8100-D4-G را تولید و به بازار ارائه کرده است تا متقاضیان از یک چرخ خوب و با کیفیت استفاده کنند و به بهترین نتیجه در تولید برسند. راسته دوز فول اتومات ZOJE دارای ویژگی های منحصر بفرد زیادی می باشد که همه و همه در جهت آسایش اپراتور و رسیدن به نتیجه ای مطلوب طراحی شده اند. راسته دوز فول اتومات زوجی جزو بهترین مدل های چرخ خیاطی زوجی است.خرید چرخ زوجی را به شما پیشنهاد می کنیم زیرا چرخ خیاطی زوجی یکی از بهترین برندهای چرخ صنعتی است.


بررسی نوآوری موتور پله ای در چرخ خیاطی صنعتی تمام کامپیوتریZOJE-A8100 :


موتور پله ای یا STEPMOTOR ابداع جدیدی است که برند زوجی در این راسته دوز فول اتومات به کار برده است تا چرخ بدون صدا و لرزش و در عین حال با سرعت و قدرت بیشتری عملیات دوخت را انجام دهد، راسته دوز فول اتومات زوجی عملکردی بدون صدا و لرزش را دارا است در نتیجه شما می توانید در منازل مسکونی نیز ازش بهره برید.


اجرای سرقائمی بدون صدا و با طرح های مختلف


اگر به ظاهر زیبای راسته دوز A8100-D4-G دقت کنید متوجه حذف اهرم سرقائمی از روی بدنه خواهید شد، شما می توانید از طریق پنل دستگاه سرقائمی را بدون هیچگونه صدایی اجرا نمایید و حتی این امکان را دارید که تعداد کوک های رفت و برگشت هم مشخص کنید، با راسته دوز صنعتی زوجی این امکان را دارید که بست کوک ها را با 9 مدل مختلف دوخت اجرا کنید تا کارهای متنوع تری داشته باشید.


راسته دوز صنعتی A8100-D4-G چرخی حرفه ای برای خلق لباس هایی خاص


راسته دوز صنعتی تمام کامپیوتری زوجیA8100-D4-G دارای قابلیت نمادوزی است یعنی مزون دارها و شخصی دوزانی که هدفشان تولید لباس هایی خاص می باشد می توانند از ویژگی نمادوزی چرخ استفاده کنند و بر روی پارچه 9 مدل مختلف از دوخت راسته را ایجاد کنند تا محصولاتی زیبا و متنوع داشته باشند.