امدادخودرو حرفه ای دماوند ۲۴ ساعته

حمل خودرو


حمل خودرو با یدک کش، کفی و دکل


هنگامی که تعمیرات در محل امکان پذیر‌ نیست یا وسیله نقلیه شما به دلیل آسیب شدید قابلیت رانندگی یا حرکت را ندارد، می توانید برای حمل ایمن وسیله نقلیه خود با ما تماس بگیرید. ما سالم و مطمئن ماشین شما را با یدک کش، کفی و یا دکل حمل می کنیم.


پنچرگیری سیار


امداد خودرو دماوند در مکان شما با داشتن خدمات سیار و پنچرگیری سیار یک گزینه مناسب برای افرادی است که لاستیک خودروی خود را پنچر می کنند و نمی خواهند خودروی خود را به تعمیرگاه ببرند. با انتخاب یک پنچرگیر سیار خوب، می توانید از خدماتی سریع، مطمئن و با کیفیت بهره مند شوید.


مکانیک سیار با امدادخودرو دماوند


مکانیک سیار یک گزینه مناسب برای افرادی است که نیاز به تعمیر خودرو دارند و نمی خواهند خودروی خود را به تعمیرگاه ببرند. با انتخاب یک مکانیک ما، می توانید از خدماتی سریع، مطمئن و با کیفیت بهره مند شوید.


امداد قفل و سوئیچ با امدادخودرو دماوند


امداد قفل و سوئیچ، خدماتی است که توسط یک امدادگر متخصص در محل ارائه می شود. این خدمات شامل باز کردن قفل خودرو، ساخت کلید جدید و سایر خدمات مربوط به قفل و سوئیچ خودرو می شود.


امداد باتری با امدادخودرو دماوند

امداد باطری با تیم مجرب امدادخودرو دماوند


امداد باتری، خدماتی است که توسط یک امدادگر متخصص در محل ارائه می شود. این خدمات شامل شارژ باتری، تعویض باتری و سایر خدمات مربوط به باتری خودرو می شود. خدمات ما به صورت ۲۴ ساعته می باشد در کوتاهترین زمان ممکن با اخلاق خوش جاده ای در خدمت شما هستیم


بنزین سوخت رسانی سیار با امداد خودرو دماوند

سوخت رسانی سیار با تیم امداد خودرو دماوند


سوخت رسانی سیار، با امداد خودرو دماوندخدماتی است که توسط یک تیم متخصص در محل ارائه می شود. این خدمات شامل سوخت رسانی به خودرو در محل مورد نظر مشتری می شود با امداد خودرو دماوند در کوتاهترین زمان با بهترین امکانات و با پایین ترین هزینه به سفرت ادامه بده