هدفون بی سیم ترانیو مدل A2 ا tranyoo a2 wireless headphone


ایرپاد بلوتوث ترانیو مدل II-T-A2 اصل چین

توضیحات
ایرپاد بلوتوث ترانیو II-T-A2
ایرپاد بلوتوث ترانیو II-T-A2 داراي کیس با باتري ۳۰۰ ميلي‌ آمپري و مجهز به پورت لایتینگ است که قادر است هر کدام از گوشی هندزفري‌ ها را تا ۱۰ بار و هر دوي آن ها را به صورت هم زمان تا ۵ بار شارژ کند. هر کدام از هندزفري‌ ها داراي يک باتري ۳۰ ميلي‌ آمپري هستند که قادر به ۳ ساعت مکالمه و ۵ ساعت پخش موسيقي هستند. پس از استفاده از آن ها با قرار دادنشان در کیس شارژ به صورت خودکار شروع به شارژ شدن مي‌ کنند. توان لازم برای شارژ این کیس ۵ ولت بوده و در مدت زمان ۱ تا ۲ ساعت به طور کامل شارژ می شود.

هندزفری Tranyoo دارای میکروفن از نوع HD بوده که مجهز به نویز گیر می باشد. و صدا را با کیفیتی عالی منتقل می کند. به طوری که نویزها و صداهای محیط اطراف کاربر مزاحمتی در هنگام انجام مکالمه ایجاد نخواهند کرد. از دیگر ویژگی های این هندزفری می توان به قابلیت استفاده از هر یک از گوشی ها به صورت جداگانه اشاره کرد

اتصال ایرپاد ترانیو بسيار ساده و آسان است. با استفاده از فناوری بلوتوث نسخه ۵٫۰ می توانید با گوشی موبایل، تبلت و لپ تاپ به هندزفری متصل شوید و تا فاصله ۱۰ متر از آن استفاده کنید. در دستگاه های اندروید کافي است هندزفري‌ ها را از محفظه یا کیس خارج کنيد تا به صورت خودکار روشن شوند. و ارتباط TWS ميانشان برقرار شود و سپس در لیست بلوتوث دستگاه خود به دنبال نام TRANYOO بگرديد. اگر هندزفري‌ ها قبل از سرچ کردن شما در لیست بلوتوث گوشی موبایلتان، متصل بودند پس از خارج کردن آن ها از کیس به صورت خودکار به همان دستگاه متصل مي‌ شوند. در گوشی های آیفون نیز کافی است بلوتوث گوشی را روشن کنید و سپس درپوش کیس هندزفری را باز کنید. یک اعلان Pop up روی صفحه گوشی نمایان می‌ شود. با زدن دکمه دایره‌ شکلی که در پشت کیس هندزفری واقع است اتصال برقرار می‌ شود.
کنترل ولوم ایرپاد TRANYOO از طريق گوشي موبایل يا دستگاه متصل به هندزفری انجام می شود. هم چنین عمل های پاسخ به تماس يا رد تماس يا قطع تماس يا کنترل موسيقي و فعال کردن دستيار صوتي از طريق يک دکمه لمسي که بر روي هر کدام از گوشی های هندزفري‌ قرار گرفته است انجام می شود. وزن هر کدام از گوشی های هندزفری ۳ گرم و وزن کیس ۳۵ گرم است.که به راحتی قابل حمل و جابجایی در جیب و کیف می باشد. هم چنین در جعبه این محصول یک کابل لایتینگ قرار داده شده که می توان از آن برای شارژ کردن کیس ایرپاد استفاده کرد.
باتری ایرپاد بلوتوث ترانیو II-T-A2
ظرفیت باتری کیس ۳۰۰ mAh
ظرفیت باتری گوشی(هر گوش) ۳۰ mAh
ولتاژ شارژ ۵ ولت
مدت زمان لازم برای شارژ دستگاه ۱ تا ۲ ساعت
عمر باتری در حالت استندبای ۲۰۰ ساعت
عمر باتری در حالت پخش موزیک ۵ ساعت
عمر باتری در حالت مکالمه ۳ ساعت
مشخصات فنی
حساسیت ۴۲ دی سیبل
پاسخ فرکانسی ۲۰۰ هرتز HZ
امپدانس ۳۲ Ω اهم
قطر درایور ۱۳ میلی‌ متر
نسخه بلوتوث ۵٫۰
رابط بلوتوث با برد ۱۰ متری