هاردنر کیلر سوپر براق پلی اورتان پولچم

هاردنر کیلر سوپر براق پلی اورتان پولچم
هاردنر کیلر سوپر براق پلی اورتان پولچم ساخت کشور ترکیه می باشد. هاردنر (خشک کن)برای مقاوم سازی رنگ پلی اورتان است.   هاردنر پلی اورتان یکی از اجزای اصلی است. که موجب سختی و درخشندگی بیشتر کیلر پلی اورتان پولچم می گردد.
هاردنر یک محصول دو جزئی می باشد.که برپایه رزین پلی اورتان تهیه‌شده است.
این ماده بسیار مقاوم در برابر انواع اشعه های نور خورشید و همچنین باران اسیدی دارند و همچنین به دلیل داشتن مقاومت بالا در برابر رطوبت و چسبندگی عالی بر روی انواع سطوح و پوشش ها به عنوان لایه نهایی برای پوشش سطوحی که در معرض نور مستقیم خورشید و شرایط سخت آب و هوایی قرار دارند، مورد استفاده قرار می‌گیرند.
محصولات پلی اورتان به سطوح چوبی ظاهری براق می بخشد که طبیعی تر بنظر بیاید. همین امر موجب محبوبیت بسیار زیاد محصولات پلی اورتان پولچم برای دکوراسیون داخلی شده است. رنگ چوب پلی اورتان و کیلرهای پلی اورتان در انواع مختلف و درجه براقیت های متفاوت در نمایندگی انحصاری پلی اورتان پولچم در کرج و تهران موجود است. که شما عزیزان میتوانید بر اساس سلیقه خود رنگ وکیلر مورد علاقه خود را انتخاب کنید.
آیا ارسال به سراسر کشور دارد؟
نمایندگی پولچم در کرج این امکان را برای شما عزیزان فراهم کرده است که به صورت آنلاین و حضوری سفارش خود را ثبت کنید. مجموعه نمایندگی انحصاری پلی آرتان  پولچم با بهترین بسته بندی و با خدمات پس از فروش سفارش شما را ارسال می کند.
 خواص و مزایای استفاده از هاردنر کیلر سوپر براق پلی اورتان پولچم
نفوذ بسیار بالا
مقرون به صرفه
چسبندگی بسیار بالا
قابلیت سخت شوندگی بسیار بالا
مشخصات فنی مشکی مات 75% پلی اورتان پولچم
        کد فنی     PH.05.00.3345
       ساخت کشور    ترکیه
      نمایندگی     کرج
         کاربرد    مورد استفاده اکثر سطوح چوبی

رنگ های پلی اورتان وهاردنرهای آن در فروشگاه نمایندگی انحصاری پلی اورتان پولچم در کرج و تهران موجود می باشد. شما عزیزان می توانید به صورت حضوری و آنلاین سفارش خود را ثبت کنید.
برای ثبت سفارش با کارشناسان فروش نمایندگی پلی اورتان تماس بگیرید.