فروش و تامین پوسته اکسیدی آهن در زنجان

صنایع فولاد یکی از بزرگترین صنایع ایران هستند و کارخانجات زیادی امروزه در ایران وجود دارند که انواعی از محصولات فولادی را تولید می کنند.

تمامی صنایع فولادی به خصوص کارخانجاتی مانند کارخانجات تولید شمش آهن، میلگرد و دیگر تولید کننده های دیگر مقاطع فولادی، ضایعات و پسماند هایی مانند پوسته اکسیدی آهن دارند.

پوسته اکسیدی آهن یا پوسته‌ اکسید به سطح بیرونی شمش و‌ میلگرد گفته می شود که در حین فرآیند سرد شدن ایجاد می شود و این پوسته‌ ها‌ را جمع آوری کرده و برای تولید محصولات مختلفی استفاده می کنند.

یکی از اصلی ترین کاربردهای پوسته اکسیدی آهن این است که این محصول به عنوان کمک احیا کننده یا کمک ذوب مورد استفاده قرار می گیرد.

به طور‌ کلی می توان گفت که در ایران، کارخانجات بریکت سازی و فروآلیاژی ها بزرگترین مصرف کنندگان و خریداران پوسته اکسیدی آهن هستند.

ما نیز به عنوان تامین کننده مواد اولیه این صنایع و با داشتین تجربه ۷ ساله، آماده تامین پوسته اکسیدی آهن نوردی، مفتولی، پولکی، نرمه و … هستیم.

برای خرید پوسته اکسیدی آهم در زنجان یا در دیگر بخش های کشور و یا فروش بار پوسته اکسیدی خود به ما می‌توانید از طریق راه های ارتباطی درج شده با ما‌در تماس باشید.