فروش خرسک آهن در اصفهان

در فرآیند تولید شمش آهن، هنگامی که ماده مذاب در کوره تشکیل می شود، ناخالصی هایی بر روی این ماده مذاب به وجود می آیند که آن ها را از ماده مذاب جدا می کنند.

در نام گذاری کلی به این ناخالصی های تشکیل شده بر روی ماده مذاب سرباره گفته می شود که قسمت های مختلفی دارد.

این سرباره قسمت هایی دارد که دارای درصد قابل توجهی از آهن می باشند و می توان آن ها را پس از فرآوری مجددا مورد استفاده قرار داد که به این قسمت ها خرسک آهن و شلاکه آهن گفته می شود.

تفاوت خرسک آهن و شلاکه در این است که خرسک ها عموما توده هایی بزرگ هستند که پس از برش خوردن قابل استفاده می باشند اما شلاکه آهن معمولا به صورت ورقه های نازک و ضخیم تولید می گردد.

در بیشتر موارد درصد آهن خرسک در مقایسه با شلاکه بیشتر است، به همین دلیل کارخانجات تولیدی تمایل زیادی به استفاده از خرسک دارند.

خرسک کارخانه های فولاد بستگی به نوع کوره نیز دارد و معمولا خرسک کوره های القایی از نظر شیمیایی و ترکیبات استاندارد برای استفاده مجدد گزینه های بهتری هستند اما خرسک کوره های قوس نیز قابل استفادت هستند.

یکی از تخصص های اصلی ما تامین و فروش خرسک آهن و شلاکه آهن می‌ باشد و خرسک و شلاکه بیشتر کارخانجات کشور را به صورت دائم موجود داریم.

شما نیز می توانید با مشاوران فروش ما تماس حاصل کرده و با دریافت اطلاعات لازم در کمترین زمان ممکن خرسک آهن مورد نیاز خود را خریداری نمایید.