فروشنده شلاکه آهن بالمیل شده

امروزه مواد اولیه هایی که برای تولید شمش آهن‌ یا شمش فولادی استفاده می شوند تنوع زیادی دارند که شلاکه آهن نیز یکی از آنها می باشد.

شلاکه آهن‌ نوعی از سرباره آهن می باشد که به دلیل اینکه دارای خلوص آهن زیادی است آن را پس از فرآوری، مجدد وارد، چرخه ذوب و تولید فولاد می کنند.

شلاکه آهن بالمیل شده همان شلاکه آهن فرآوری شده می باشد که با دستگاه های مخصوصی ناخالصی های آن جدا می شود و برای مصرف دوباره آماده می‌ گردد.

در بازار امروز شلاکه آهن بالمیل شده تنوع زیادی دارد و معمولا تمامی شلاکه ها به صورت بالمیل شده عرضه می شوند زیرا شلاکه آهن خام دارای ناخالصی های زیادی است و برای مصرف مناسب نیست.

ما نیز شلاکه آهن بالمیل شده در انواع کیفیت ها و مدل های مختلف داریم و شما می توانید شلاکه آهن ورق، شلاکه سبا فولاد لقمه ای ، شلاکه مجتمع فولاد، شلاکه ریزبار بالمیل شده و … را به صورت مستقیم با قیمت رقابتی خریداری نمایید.

لازم به ذکر است که آماده عقد قرارداد با کارخانجات و پیمان کاران محترم برای تامین دائمی و بلند مدت شلاکه آهن بالمیل شده هستیم.

برای خرید و اطلاع از موجودی و قیمت روز انواع شلاکه آهن بالمیل شده و خام می توانید با مشاوران فروش ما ارتباط برقرار نمایید.