تفاله ی چغندر تر بسته بندی شده

تفاله ی چغندر تر بسته بندی شده درجه یک در نقده
تفاله چغندر پرک نقده قند یکی از خوش هضم ترین خوراک برای دام های سبک و سنگین استفاده می شود . همچنان تفاله چغندر مورد توجه همه گاوداری ها و دامداری ها را در برگرفته می باشد .تفاله . چغندر قند تقریبا در دوره زمانی کمتری تولید شده به آماده ارایه به مشتریان می باشد

بعداز برداشت چغندر از مزارع حاصل خیز به نزدیکترین کارخانه ها ارسال می شود بعد چغندر ها را از مراحل شستوشو گذرانده به داخل کارخانه فرستاده می شود که شیره از آن جدا شود وتفاله چغندر تر به دست می آید

استفاده از تفاله پرک در جیره
در جیره دام‌ ها شما می ‌توانید از انواع تفاله ‌های چغندر استفاده نمایید .
تفاله چغندر با توجه به نوعی تولید به ۳ شکل مختلف تولید می‌شود :

تفاله‌چغندر تر
تفاله چغندر فشنگی
تفاله چغندر پرک
هر کدام از این تفاله ‌ها با توجه به نوع دام و همچنین سن آن‌ها در جیره مورد استفاده قرار می ‌گیرد .
شما می ‌توانید از تفاله چغندر در جیره‌ی دام ‌های پرواری و شیرده خود استفاده نمایید .
تفاله چغندر خشک و تفاله تر درجیرخ‌ی انواع گاو و گوسفند و گوساله و بره و میش و قوچ و اسب و … مورد استفاده قرار می ‌گیرد .
بسیاری از پرورش ‌دهندگان دام به‌ جهت فراوانی مناسب محصول در بازار و قیمت مناسبی که این تفاله دارد از مشتریان و طرفداران این محصول می ‌باشند .

مصرف تفاله در جیره دام با توجه به نوع دام ، درصد کاربرد متفاوتی را دارد .
برای تعیین درصد مناسب کاربرد محصول درجیره می‌توانید به یک متخصص جیره نویس دام مراجعه نمایید .

اگر به ‌دنبال خرید تفاله پرک چغندر قند با کیفیت تضمینی و قیمت مناسب و ارزان هستید ، شما می ‌توانید این محصول را همه ‌روزه از بازرگانی آکام آروند خریداری نمایید .
این مرکز تفاله چغندر فشنگی و تفاله تر به همراهی سیلاژ تفاله چغندر و همچنین سایر انواع تفاله خوراک دام و طیور را با کیفیتی تضمین‌ شده و قیمت‌های بسیار مناسب و ارزان برای تمامی پرورش‌دهندگان دام و به سراسر کشور ارسال می‌نماید .

لینک سایت شخصی