خمیر آبی پلی اورتان

خمیر رنگ آبی پلی اورتان

خمیر رنگ آبی پلی اورتان ساخت کشور ترکیه می باشد. این محصول  یک ماده رنگی خمیر با غلظت بالا و بر پایه رزین پلی اورتان می باشد. که با مقدار مناسب تثبیت کننده ، پخش کننده و رنگدانه مخلوط شده و توسط دستگاه تصفیه می شود. شما مشتریان گرانقدر می توانید با ترکیب رنگ های پایه رنگ های جذاب و متنوعی به دست آورید.خمیر پلی اورتان با تنوع رنگی بالا و جذاب برای ساخت انواع ترکیب رنگهای زیبا در صنعت کابینت سازی کاربردی بوده و مورد استفاده قرار میگیرد. خمیر آبی پلی اورتان به علت فانتزی بودن رنگ اکثرا در صنعت کمد سازی و دکوراسیون داخلی مدرن بسیار محبوب می باشد.

خمیر رنگ آبی پلی اورتان در چه مشاغلی کاربرد دارد ؟

خمیر آبی پلی اورتان در اکثرا صنعت های روز دنیا کاربرد دارد. اما در صنعت چوب دارای کابردی چند برابر است.

در صنعت کابینت سازی، مبلمان و انواع مختلف محصولات چوبی مورد قرار استفاده قرار میگیرد. چوب به علت استحکام بالایی که دارد امروزه در بازار بسیار محبوب است. با استفاده از انواع خمیر های پلی اورتان می توانید به جذابیت کار خود بیافزایید. زیرا خمیرآبی پلی اورتان دارای پوشش بسیار بالایی است.

خمیر آبی ،خمیر قرمز،خمیر سبز،خمیر سیاه  و خمیر پولیش زبر ، نرم در  نمایندگی انحصاری پلی اورتان پولچم  موجود می باشد.

آیا ارسال به سراسر کشور دارد؟

نمایندگی پولچم در کرج این امکان را برای شما عزیزان فراهم کرده است که به صورت آنلاین و حضوری سفارش خود را ثبت کنید. مجموعه نمایندگی پولچم با بهترین بسته بندی و با خدمات پس از فروش سفارش شما را ارسال می کند.

مشخصات فنی خمیر آبی 

        کد فنی      0005. PTUN.00
       وزن کلی        3
      نمایندگی     کرج
         کاربرد    مورد استفاده اکثر سطوح
محصولات نمایندگی رنگ پلی اورتان ترک مارک پولچم و گنج اورتان سفید براق،سفید نیمه مات،سفید مات، و کیلر نیمه مات،کیلر مات, خمیر پولش> خمیر سیاه و بتونه فارما *جهت مشاوره باکارشناسان نمایندگی کرج تماس حاصل فرمایید*

برای ثبت سفارش با کارشناسان فروش نمایندگی پلی اورتان تماس بگیرید.