فروش و تامین شلاکه ورقه ای آهن

با سلام

شلاکه ورقه ای به آن دسته از شلاکه هایی گفته می شود که به شکل ورق هستند یعنی ضخامت آنها کم‌‌ است و دارای طول و عرض های مختلفی هستند.

به طول کلی می توان به این‌ نکته اشاره کرد که شلاکه های ورقه ای به دلیل اینکه میزان ناخالصی کمتری دارند نسبت به سایر شلاکه ها دارای طرفداران بیشتری نیز هستند.

اکثر کارخانجات بزرگی مانند ذوب آهن اصفهان، فولاد مبارکه اصفهان، فولاد خوزستان، فولاد نیشابور و … که بارهای شلاکه و‌ خرسک آنها در بازار بسیار معروف است، شلاکه های ورقه ای دارند.

شلاکه های ورقه ای تناژ پایین تری دارند و‌ به همین دلیل قیمت آنها به دلیل عرضه کمتر، پایین تر است، علاوه بر آن یکی از دلایل بالاتر بودن قیمت شلاکه ورقه ای کیفیت آنها و میزان ذوب دهی خوب آنها می باشد.

البته لازم به ذکر است که شلاکه ورقه ای که به صورت دست چین شده ارائه می شود دارای کیفیت خوبی است و شلاکه درهم به در مقایسه با ورق دست چین شده کیفیت پایین تری دارد.

ما نیز شلاکه ورقه ای را در تمامی انواع مختلف به صورت دست چین شده و درهم، و حتی به صورت بالمیل شده به مشتریان عزیز ارائه می کنیم.

شلاکه ورقه ای بالمیل شده درصد ذوب بسیار مطلوبی دارد و طرفداران زیادی نیز در بازار دارد، بعد از آن شلاکه خام دست چین شده بسیار پرطرفدار است که به دلیل کم بودن میزان ناخالصی، درصد ذوب خوبی دارد.

شما می توانید با ما ارتباط برقرار کرده و هر نوع شلاکه ای را که مورد نیاز دارید از ما درخواست نمایید، به جرات می توان گفت که بزرگترین شبکه تامین شلاکه و خرسک را داریم، به همین دلیل انواع بارهای مختلف را می‌توانیم به آسانی به صورت بلند مدت برایتان تامین کنیم.