هزینه ساخت کانتینرو کانکس مسکونی

کانتینر مسکونی را می توان از جمله سازه هایی دانست که امروزه مورد توجه بسیاری قرار می گیرد. چرا که این کانتینر ها هم مقاومت بالایی داشته و هم به سادگی امکان نصب و جابجایی آن وجود خواهد داشت.
جدیدترین و به روزترین کانتینر وکانکس مسکونی در خرم آباد لرستان

بی شک با نام کانکس مسکونی آشنایی دارید. کانکس مسکونی به انواعی از کانکس ها گفته می شود که برای استفاده مسکونی و ویلایی ساخته شده اند. اما کانتینر های مسکونی را می توان سازه ای پیش ساخته دانست که از آن در کاربری های گوناگونی استفاده می شود.

کانتینر ها در انواع 20 و 40 فوت عرضه شده اند که هر یک از آنها از نظر اندازه با یکدیگر متفاوت هستند. در نظر داشته باشید که کانتینر ها جهت حمل کالا مورد استفاده قرار می گیرند و در نهایت در گمرک و پس از خالی شدن اجناس داخل آن به بازار عرضه می شوند.

معمولا از این کانتینر ها به عنوان انباری استفاده می شود اما کانتینر های 40 فوت به دلیل بزرگ بودن در مصارفی مانند مسکونی نیز کاربرد دارند.

البته باید تغییراتی بر روی آن اعمال شود که کاربری مسکونی داشته باشد. روز به روز به تعداد خواهان کانتینر ها افزوده می شود چرا که هم نصب آن راحت بوده و هم می توان به راحتی آن را جابجا نمود.

در نظر داشته باشید که این کانتینر ها فضای کافی جهت استراحت و یک کاربری مسکونی خواهند داشت. همچنین ساخت آن به گونه ای می باشد که امکان استفاده بلند مدت از آن وجود خواهد داشت.