×
صفحه اصلی فروشگاه ها مشاغل خانگی خدمات پرداخت بروشور فروشگاه انلاین
بروشور وبسایت کسب و کار بروشور وبسایت اقامتگاه بروشور وبسایت مشاغل خانگی
آموزش وب سایت چچیلاس ویدئوهای چچیلاس پست بانک سوالات متداول سوالات متداول برخی از کسب و کار قوانین و مقررات درباره ما تماس با ما خروج
×
دبیرستان و آموزشگاه مهتا (گاج)

تعداد بازدید فروشگاه :

72394

دبیرستان و آموزشگاه مهتا (گاج)

مرکز آموزشی دختران و پسران مهتا در شهر رشت، گروه آموزشی مهندس علیرضا رزاقی توچائی نمایندگی گاج در استان گیلان با داشتن اساتید مجرب و با آموزش روش های درست مطالعه و مشاوره به دانش آموزان کمک میکند تا با خیالی آسوده به یادگیری بپردازند.

شماره تماس :
0133XXX7080 (نمایش کامل)
آدرس :
گیلان، رشت، گلسار، میدان صابرین، ابتدای بلوار نماز, پلاک 252

توضیحات خلاصه : مرکز آموزشی دختران و پسران مهتا گروه آموزشی مهندس علیرضا رزاقی توچائی نمایندگی گاج در استان گیلان با داشتن اساتید مجرب و با آموزش روش های درست مطالعه و مشاوره به دانش آموزان کمک میکند تا با خیالی آسوده به یادگیری بپردازند.

توضیحات تکمیلی : بسیاری از دانش آموزان دبیرستانی نگران قبولی درامتحانات و کنکورهستند. قبولی درامتحانات نیازمند برنامه ریزی مناسب و تلاش بسیاراست. آموزشگاه و دبیرستان مهتا با 16 سال سابقه از زمان تاسیس و با داشتن اساتید مجرب توانسته است هر ساله نقش موثری در قبولی دانش آموزان در کنکور داشته باشد. اساتید با سابقه در زمینه دروس(شیمی، فیزیک، ریاضیات، زیست) با بهترین روش ها و کوتاه ترین مسیرها در تست زنی شانس قبولی در کنکور را افزایش میدهند. آموزشگاه و دبیرستان مهتا یکی از با سابقه ترین آموزشگاه¬ها در سطح استان میباشد. همچنین کلاس های آمادگی تیز هوشان نیز در این آموزشگاه توسط مطرح ترین اساتید برگزارمیشود. درآموزشگاه مهتا برای آینده و آرزوهای خود برنامه ریزی کنید.