location-mark شهر خود را انتخاب کنید

مزرعه بوقلمون فاضلی فر

عرضه مستقیم کیفیت بالا قیمت مناسب مزرعه فاضلی فر با شعار عرضه مستقیم کیفیت بالا قیمت مناسب، در لاهیجان واقع و محصولاتی از قبیل جوجه ی روزه، نیم چه بوقلمون و گوشت و بوقلمون پرواری را تولید می‌نماید.

اطلاعات بیشتر:

در سال 1385 ایده و طرح پرورش بوقلمون صنعتی به ذهنمان رسید.در منطقه‌ی گیلان، هرچند که هیچ فردی به صورت رسمی و مجاز این کار را انجام نمی‌داد، اما از طریق یک شماره تماس که روی بسته‌بندی گوشت بوقلمون دیده می‌شد، موفق به پیدا کردن یک پرورش‌دهنده محلی در شهر رشت شدیم.
در اولین مرحله، شصت جوجه را در پارکینگ 20 متری پروررش دادیم . متأسفانه، پس از فروش با ضرر مواجه‌ شدیم ، نقاط ضعف و علل ضرر شناسایی و در دور دوم اقدام به تهیه ۲۰۰ عدد جوجه یک روزه کردیم و از آنجایی که در فرایند پرورش بوقلمون ۳۰درصد هزینه مربوط به جوجه و ۷۰ درصد مربوط به تهیه دانه است، دانه مورد نیاز را خودمان آماده می کردیم و در این مسیر کم مشکل نداشتیم. اما در نهایت این دوره نیز براثر بی احتیاطی و عدم تجربه ، جایگاه کوچک نگهداری و پرورش بوقلمون ها طعمه حریق شد.
با این وجود، این موضوع باعث تقویت عزم و اراده ما شد و ما از مواجهه با چالش‌ها بی‌نیاز نشدیم. با گرفتن وام یک سالن 100 متری برای ادامه‌ی کار ساختیم و فعالیت‌های خود را ادامه دادیم.در سال 94 با تلاش پارکینگ 20 متری ما تبدیل شد به مزرعه بوقلمون فاضلی فر و با لطف خداوند، چندین نفر مستقیماً و غیرمستقیم در اینجا مشغول به کار هستند.