×
صفحه اصلی فروشگاه ها مشاغل خانگی خدمات پرداخت بروشور فروشگاه انلاین
بروشور وبسایت کسب و کار بروشور وبسایت اقامتگاه بروشور وبسایت مشاغل خانگی
آموزش وب سایت چچیلاس ویدئوهای چچیلاس پست بانک سوالات متداول سوالات متداول برخی از کسب و کار قوانین و مقررات درباره ما تماس با ما خروج
×
اقامتگاه بومگردی آتلان ایلیم

تعداد بازدید فروشگاه :

815

اقامتگاه بومگردی آتلان ایلیم

اقامتگاه بومگردی آتلان ایلیم، واقع در مجموعه پرورش اسب می باشد.اقامتگاه واقع در فضای بکر روستا و دشتی زیبا با وسعت سه هکتار و نیم است.

شماره تماس :
0921XXX5860 (نمایش کامل)
به مدیریت :
یاسین قلیچی
آدرس :
گلستان، كلاله، روستای صوفیان
اینستاگرام :

اقامتگاه بومگردی آتلان ایلیم واقع در مجموعه پرورش اسب می باشد... اقامتگاه واقع در فضای بکر روستا و دشتی زیبا با وسعت سه هکتار و نیم است. اقامتگاه دارای۵ واحد (ظرفیت هر واحد ۱۰ نفر) دوتا سیاه چادر( قره اوی ) به ترکمنی می باشد.(سرویس بهداشتی داخل دو واحد می باشد و یک سرویس هم مشترک بین دو واحد قرار دارد) امکان سرو صبحانه،نهار و شام با سفارش قبلی توسط اشپز حرفه ای و همچنین انواع غذاهای محلی مثل چگدرمه یا قوتاب یا مانتی و... از تفریحات جذاب در اقامتگاه،سوارکاری و گردش در محوطه زیبای مجموعه آتلان ایلیم

خانه بومگردی در کلاله
خانه بومگردی در کلاله یک...

خانه بومگردی در کلاله یک شب رویایی و به یاد ماندنی با اقامت در اقامتگاه بومگردی آتلان ایلیم را تجربه کنید.

هزار دره سرسبز خالد نبی
هزار دره سرسبز خالد نبی،...

هزار دره سرسبز خالد نبی، از جاذبه های گردشگری استان گلستان می باشد. مسافران عزیز می توانند در اقامتگاه بومگردی آتلان ایلیم از این جاذبه های گردشگری لذت ببرند و خاطره ای خوش رقم بزنند.

جشنواره‌ی ملی زیبایی اسب اصیل ترکمن
جشنواره‌ی ملی زیبایی اسب اصیل...

جشنواره‌ی ملی زیبایی اسب اصیل ترکمن هر ساله در اردیبهشت ماه در روستای صوفیان،شهرستان کلاله، با حضور داوران بین المللی برگزار میگردد،که طرفداران بسیاری از سراسر ایران در این جشنواره شرکت میکنند.

پرورش اسب اصیل ترکمن در گلستان
اقامتگاه بومگردی آتلان ایلیم واقع...

اقامتگاه بومگردی آتلان ایلیم واقع در مجموعه پرورش اسب می باشد... اقامتگاه واقع در فضای بکر روستا و دشتی زیبا با وسعت سه هکتار و نیم است. اقامتگاه دارای۵ واحد (ظرفیت هر واحد ۱۰ نفر) دوتا سیاه چادر( قره اوی ) به ترکمنی می باشد.(سرویس بهداشتی داخل دو واحد می باشد و یک سرویس هم مشترک بین دو واحد قرار دارد) امکان سرو صبحانه،نهار و شام با سفارش قبلی توسط اشپز حرفه ای و همچنین انواع غذاهای محلی مثل چگدرمه یا قوتاب یا مانتی و... از تفریحات جذاب در اقامتگاه،سوارکاری و گردش در محوطه زیبای مجموعه آتلان ایلیم میباشد. امیدواریم یاد ایامی که در اقامتگاه ما سپری کردید لبخند بر لبانتان بنشاند.

مجموعه پرورش اسب در کلاله
از تفریحات جذاب در اقامتگاه،سوارکاری...

از تفریحات جذاب در اقامتگاه،سوارکاری و گردش در محوطه زیبای مجموعه آتلان ایلیم میباشد. امیدواریم یاد ایامی که در اقامتگاه ما سپری کردید لبخند بر لبانتان بنشاند.

بومگردی آتلان ایلیم در صوفیان
اقامتگاه دارای ۵ واحد (ظرفیت...

اقامتگاه دارای ۵ واحد (ظرفیت هر واحد ۱۰ نفر) دوتا سیاه چادر ( قره اوی ) به ترکمنی می باشد.(سرویس بهداشتی داخل دو واحد می باشد و یک سرویس هم مشترک بین دو واحد قرار دارد) امکان سرو صبحانه،نهار و شام با سفارش قبلی توسط اشپز حرفه ای و همچنین انواع غذاهای محلی مثل چگدرمه یا قوتاب یا مانتی و...

اقامتگاه بومگردی آتلان ایلیم
اقامتگاه بومگردی آتلان ایلیم واقع...

اقامتگاه بومگردی آتلان ایلیم واقع در مجموعه پرورش اسب می باشد... اقامتگاه واقع در فضای بکر روستا و دشتی زیبا با وسعت سه هکتار و نیم است.