×
صفحه اصلی نمایشگاه مشاغل خانگی بروشور های چچیلاس
بروشور وبسایت کسب و کار بروشور وبسایت اقامتگاه بروشور وبسایت مشاغل خانگی
آموزش وب سایت چچیلاس ویدئوهای چچیلاس پست بانک سوالات متداول سوالات متداول برخی از کسب و کار قوانین و مقررات درباره ما تماس با ما خروج

کلینیک زیبایی دی

کلینیک زیبایی دی

منطقه ای

شماره تماس :
01333130586
آدرس :
گیلان، رشت، گلسار، ابتدای خیابان ۹۵، اولین درب سمت چپ، طبقه ۱، واحد ۳

توضیحات خلاصه : در کلینیک زیبایی دی چهره ای جوان و پوستی شاداب داشته باشید.

توضیحات تکمیلی : کلینیک زیبایی دی با داشتن مجهزترین و به روزترین دستگاه های دنیا،مجموعه کاملی اززیبایی را ارائه میکند.در کلینیک زیبایی دی با انجام جدید¬ ترین روش های درمانی،هیدرودرمی و پاکسازی پوست،پوستی شاداب وبا نشاط را تجربه کنید.کلینیک پوست و مو زیبایی دی با ارائه ی کلیه خدمات زیبایی مانند (مزوتراپی،لیزرموهای زائد،پیرسینگ،میکرونیدینگ،تزریق ژل،بوتاکس،میکرودرم )درمحیطی آرام وبهداشتی با کادری با تجربه چهره ای جوان و شاداب به شما هدیه میدهد. جوانی و زیبایی را در کلینیک زیبایی دی رشت تجربه کنید.

لیزر
بدون قیمت
...
تزریق ژل لب
بدون قیمت
تزریق ژل لب با معتبر... ترین برند های روز دنیا در کلینیک دی
هیدرودرمی و پاکسازی پوست
بدون قیمت
سوالات فراوانی می شود که... دستگاه هیدرودرمی پوست و صورت چیست؟ چه تفاوتی بین کرم های مرطوب کننده و آبرسان با دستگاه هیدرودرمی وجود دارد؟ دستگاه هیدرودرمی (Hydrodermi) که دستگاه گالوانیک و دزن (Galvanic-Desinc) هم نامیده می شود، در حقیقت با استفاده از جریان الکتریکی تنظیم شده و در حد معین، ژل آبرسانی (ژل هیدوردرمی یا ژل گالوانیک) را یونیزه نموده و آن را به لایه های عمیق پوست هدایت می کند. لذا هدایت ترکیبات ژل آبرسان به لایه های پوست باعث آبرسانی بهتر، موثرتر و کارآتر پوست خواهدشد که از جمله ی نتایج آن بهبود چین و چروک های سطحی پوست و بازگرداندن شادابی به صورت خواهدبود. دزن نیز به پاکسازی عمیق انواع پوست، تخلیه منافذ و رفع به اصطلاح منطقه تی (T-Zone) پوست های چرب می پردازد. استعمال کرم آبرسان یا کرم مرطوب کننده، این امر را تضمین نخواهد کرد که با توجه به لایه های شاخی و مرده ی سطح پوست حتما به لایه های زیرین پوست نفوذ پیداکند.
پی آر پی
بدون قیمت
در روشپی آر پی (PRP)،... از بیمار، چند cc خون میگیرند و به جوانسازی فاکتورهای رشد آن و نیز پلاسمای غنی شده از پلاکتهای خون گرفته شده میپردازند. این روش تقریبا یک ساعت زمان میبرد (یک جلسه کافیست) و یکی از مدرنترین روشهای سلولدرمانی میباشد.اثرات درمانی پی آر پیبه تدریج ظاهر می گردد و اولین تغییرات مثبت بعد از دو تا سه هفته از اولین درمان قابل رویت است و اثرات کامل آن در پایان ماه دوم تا سوم حاصل می شود. درمان ریزش مو با پی آر پی از مهم ترین کاربردهای پی آر پی،درمان ریزش موو رویش مجدد موی سر می باشد. این روش حتی برای افرادی که سابقا باکاشت موبه درمان این مقوله پرداخته اند، کمک شایانی می نماید تا رویش مو طبیعی تر و پر پشت تری را تجربه کنند.
لیفت نخ در کلینیک دی
بدون قیمت
دو اثر ضدپیری لیفت صورت... با نخ سیلوئت لیفت سریع، که به محض وارد شدن نخها قابل مشاهده است روند بازسازی و ترمیم تدریجی، طولانی مدت به طبیعیترین شکل ممکن. این تاثیر از طریق تحریک کلاژنی اتفاق میافتد که هدفش بازگرداندن حجم از دست رفتهی صورت است و در ٣ تا ۶ ماه بعد از درمان خود را آشکار میکند. تحریک کلاژن به این دلیل اتفاق میافتد که نخهای سیلوئت در بافت زیرین پوست به گونهای عمل میکنند که سلولهای خاص پوست به نام فیبروبلاستها را فعال کنند. بدین صورت، نتیجهی لیفت صورت با نخ چندین ماه بعد از درمان هم ادامه دارد.
جوانسازی با ار اف فرکشنال
بدون قیمت
مکانیسم اثر ویواسه از جدیدترین... تکنیکهایمیکرونیدلینگاست که با استفاده ازفرکانس رادیوییو با تحریک تولید کلاژن، پوست صورت، گردن، دست و بدن را سفت و مسطح میکند.در این روش ترکیبی از انرژی رادیوفرکانسی (آر اف) و سوزنهای کوچک با روکش طلا استفاده میشود تا هر سوزن به عمق پوست نفود پیدا کند. این فرآیند بدون استفاده از مواد شیمیایی ناهنجار، تزریق ژلیا جراحی، باعث رشد کلاژن، الاستین و سلولهای جدید در پوست میشود. این روش با انجام فرایندهای بهبود طبیعی بدن کار میکند و کیفیت کلی پوست را بهبود میبخشد. در روش ویواسه، میکرونیدلینگ با آخرین پیشرفتها در زمینه سرمهای درمانی و مراقبت در دوره بهبودی ترکیب میشود. در این روش میتوانید نتایج قابل توجهی را تقریبا بدون درد و آسیب تجربه کنید.
خدمات کلینیک زیبایی دی در محیطی آرام ، زیبا و بهداشتی
بدون قیمت
هدف ما ایجاد بستری مناسب... جهت مشاوره رایگان پوست و مو به هموطنان عزیز است، زیرا بر این باوریم که زیبایی و جوانی حق طبیعی همه ی افراد جامعه است.

درآمد زایی کنید

با ثبت کسب و کار خود در چچیلاس هدفمند دیده شوید.