×
صفحه اصلی نمایشگاه مشاغل خانگی بروشور های چچیلاس
بروشور وبسایت کسب و کار بروشور وبسایت اقامتگاه بروشور وبسایت مشاغل خانگی
آموزش وب سایت چچیلاس ویدئوهای چچیلاس پست بانک سوالات متداول سوالات متداول برخی از کسب و کار قوانین و مقررات درباره ما تماس با ما خروج

مرکز ترمیم زخم تهران و کلینیک زیبایی آنیوشا

مرکز ترمیم زخم تهران و کلینیک زیبایی آنیوشا

منطقه ای

شماره تماس :
01333265209
آدرس :
گیلان، رشت، خیابان معلم (فاز2)، میدان سرگل به طرف قلی پور، ساختمان تابان، طبقه 2، واحد 3

توضیحات خلاصه : مرکز ترمیم زخم تهران با دارا بودن پزشکان و کارشناسان متخصص ارائه دهنده خدمات در زمینه های درمان زخم های دیابتی و خدمات زیبایی می باشد.

توضیحات تکمیلی : برای مراقبت و درمان زخم های دیابتی می توانید به این مرکز مراجعه کرده و با پزشکان متخصص در این زمینه مشاوره کنید. با بهره گیری از تجربه و دانش متخصصان این مرکز می توانید زخم های دیابتی خود را کنترل کنید تا از قطع عضو جلوگیری نمایید. این مرکز علاوه بر درمان زخم های دیابتی در زمینه های زیبایی نیز فعالیت می کند. از جمله فعالیت های این مرکز در زمینه زیبایی می توان به موارد زیر اشاره کرد: تزریق ژل لب و خط خنده، تزریق بوتاکس کنار چشم، تزریق ژل چانه، تزریق ژل بینی، تزریق ژل گونه، ترمیم ژل لب، لیفت غبغب با نخ، لیفت صورت با نخ.

زخم دیابت
بدون قیمت
خانوم ۳۰ ساله مراجعه با... زخم انگشت دست در این کلینیک با استفاده از پانسمانهای مدرن و ازون تراپی موضعی توانست بهبودی خود را بدست آورد.
تزریق بوتاکس
بدون قیمت
...
تزریق ژل لب
بدون قیمت
...
ژل خط خنده
بدون قیمت
...
تزریق ژل چانه
بدون قیمت
...
ترمیم ژل گونه
بدون قیمت
...
تزریق ژل بینی
بدون قیمت
...
بیمار۵۵ساله با سابقه ۱۳ سال دیابت و زخم پا با عفونت شدید عضو
بدون قیمت
اقدامات دیبریدمان عضو، استفاده از پانسمانهای... نوین با برند های معروف، سلول های بنیادی و پوست مصنوعی و درمانهای خاص دیگد از قبیل ازون تراپی و ماگوت تراپی، عضوی که توصیه اکثر درمانگر ها به قطع عضو بود.
خانم ۳۰ ساله با بیماری پوستی پسوریازیس
بدون قیمت
این بیمار که مدتها در... درمان خود ناموفق بوده، با استفاده یکی از درمانهای مناسب در این کلینیکاز جمله ازون تراپی موضعی و وریدیتوانسته در این بیماری موفق شود. البته باید گفت که این بیمار در مراجعات محدود و هزینه معقول به سر انجام درمان خود رسید.
مرکز پوست ، مو، زیبایی و لیزر " آنیوشا "
بدون قیمت
در این مرکز جوانسازی پوست... ، لیزر موهای زائد ، ژل بوتاکس ، مزوتراپی ، میکرونیدلینگ ، میکرودرم ، خال برداری با RF ، پیلینگ پذیرفته میشود.
مرکز ترمیم زخم تهران "جلوگیری از قطع اندام دیابتی "
بدون قیمت
دراین مطب کارهایی که انجام... می دهیم عبارتند از :ترمیم زخم های مزمن، حاد، درمان زخم های دیابتی، بستر سوختگی، زخم بعد از جراحی و جلوگیری از قطع اندام دیابتی باجدیدترین متد های روز دنیا از جمله : ازن تراپی، وکیوم تراپی، ماگوت تراپی، پانسمان های نوین، طب سوزنی، درمان زخم با لیزر، اولتراسوند درمانی، درمان دردهای مفاصل و بیماریهای پوستی(پوریازس) با ازن می باشد.

درآمد زایی کنید

با ثبت کسب و کار خود در چچیلاس هدفمند دیده شوید.