مجتمع پذیرایی اقامتی آریانا

مجتمع پذیرایی و اقامتی آریانا در رشت با مجهزترین امکانات اقامتی و پذیرایی مجیطی دلنشین و آرام را برای شما میهمانان گرامی پدید آورده است

اطلاعات بیشتر:

پیدا کردن مکانی مناسب برای برگزاری جشن های نامزدی و عروسی برای زوج های جوان کاری دشوار و زمانبر است، مجتمع پذیرایی و تالار عروسی آریانا رشت، واقع در سه کیلومتری جاده¬ی رشت به انزلی، با فضایی مناسب و جذاب برای عروس و دامادهای سخت پسند طراحی شده است. این مجتمع برای زوج هایی که علاقه مند هستند تا مراسم عقد خود در فضای باز برگزار کنند مکانی مجزا در نظر گرفته است. گل آرایی های بسیار زیبا و موزیسین حرفه ای و کادری مجرب فضایی دلچسب و شبی شکوهمند و خاطره انگیزبرایتان رقم میزند.
مجتمع اقامتی آریانا فقط یک تالار پذیرایی نیست بلکه مجموعه ای متشکل از تالار تشریفات مجالس، رستورانی با دو فضای مجزا میباشد.رستوان آریانا با دارا بودن متنوع ترین منوی غذایی ( سنتی، فرنگی و...)، نوشیدنی های دلچسب و گوارا، شنیدن موسیقی های گوشنواز در کنار صرف غذا لحظاتی دلپذیر برای شما عزیزان و خانواده هایتان رقم خواهد زد.
شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که در زمان مسافرت نگران پیدا کردن محل مناسب و فضایی دلچسب زیبا با کادری مجرب و قابل اعتماد برای اقامت خود باشید، مجتمع پذیرایی و اقامتی آریانا در رشت برای اقامت شما فضایی مناسب تدارک دیده است. این مجتمع سفری خاطره انگیز در مکانی زیبا و دلچسب برای شما به یادگار می¬گذارد.
مجتمع پذیرایی - اقامتی آریانا با پرسنلی آموزش دیده و مجرب در مکانی بهداشتی و زیبا آماده ی خدمت رسانی به شما میهمانان گرامی است.
با ما بهترین ها را تجربه کنید.

چکیده:

مجتمع پذیرایی و اقامتی آریانا در رشت با مجهزترین امکانات اقامتی و پذیرایی

مجتمع پذیرایی اقامتی آریانا

تعداد بازدید: 34,765