×
صفحه اصلی فروشگاه ها مشاغل خانگی خدمات پرداخت بروشور فروشگاه انلاین
بروشور وبسایت کسب و کار بروشور وبسایت اقامتگاه بروشور وبسایت مشاغل خانگی
آموزش وب سایت چچیلاس ویدئوهای چچیلاس پست بانک سوالات متداول سوالات متداول برخی از کسب و کار قوانین و مقررات درباره ما تماس با ما خروج
×
صنایع برودتی و حرارتی علی یکی

تعداد بازدید فروشگاه :

686

صنایع برودتی و حرارتی علی یکی

صنایع برودتی و حرارتی علی یکی، تولید کننده انواع یخچال های صنعتی اعم از قصابی، قنادی لبنیاتی، بستنی و سرد خانه در تهران میباشد.

شماره تماس :
0912XXX2348 (نمایش کامل)
به مدیریت :
محمدزضا علی یکی
آدرس :
تهران، مسعودیه، خیابان کلهر، خیابان گلزار شهدا، پلاک 39
اینستاگرام :

تولید انواع یخچال های صنعتی اعم از قصابی، قنادی لبنیاتی، بستنی و سرد خانه ساعات کاری از شنبه تا پنج شنبه صبح از ساعت 8 و عصر از ساعت 6

یخچال قنادی. ویترین مکعبی
دارای سازه اصلی...داخل وبیرون استیل...

دارای سازه اصلی...داخل وبیرون استیل استنلس...ساخته شده با بهترین متریال.. دارای کمپرسور اروپایی و اسپانیایی

تولید انواع یخچالهای فروشگاهی در تهران
دارندگان فروشگاهای کوچک و بزرگ...

دارندگان فروشگاهای کوچک و بزرگ قطعات به یخچال برای نگهداری مواد فاسد شدنی نیاز مند هستند یکی از ارکان ذخیره کردن سالم نگه داشتن مواد غذایی .استفاده از این یخچال ها ی غول پیکر است امروز به دلیل کمبود وقت و زمان افراد ترجیح میدهند از یک فروشگاه تمامی نیازهای خود را بر طرف کنن و در فروشگاهای متعدد دنبال نیاز های تغذیه ای خود نباشند وجود این یخچال ها باعث شده هم فضای کمتری از فروشگاه را آشغال کنن ودر طیف گسترده ای ارائه محصولات انجام گیرید .به دلیل ویترینی بودن و سبک ساخت فضای شیکی و فروشگاها و هایپر مارکتها می‌بخشد تولید انواع یخچالهای فروشگاهی در مجموعه علی یکی در تهران تولید و خدمات پس از فروش و ارسال به سراسر کشور

تولید کننده انواع یخچال های مرغ و ماهی در تهران
تولید کننده انواع یخچال های...

تولید کننده انواع یخچال های مرغ و ماهی و ارسال به سراسر کشور یخچال مرغ و ماهی دارای طول ۲۰۰ و عرض ۱۵۰ و ارتفاع ۱۱۰ است و کاربرد آن نگهداری مواد فاسد شدنی میباشد. نوع جنس آن استیل ضد زنگ است شامل محصولات یخچال مرغ و ماهی می باشد.

با کیفیت ترین سرد خانه جسد در تهران
سرد خانه جسد جهت نگهداری...

سرد خانه جسد جهت نگهداری و جلوگیری الفساد اجساد تا قبل از دفن مورد استفاده قرار میگیرد و در مراکز اورژانسها، بیمارستانها و آرامستانها مراکز درمانی شهری و روستایی مورد استفاده قرار میگیرد. و به خاطر حساسیت این تجهیزات بهتر است از قطعات با کیفیت و برندهای به روز دنیا ساخته شود. بدنه سردخانه جسد ظاهر ساده ای دارد و ساخت پوشش داخلی از ورق های استیل بت درجه کیفی ۳۰۴ نیکر استفاده نموده است با کیفیت ترین سرد خانه جسد در تهران توسط صنایع برودتی و حرارتی علی یکی به فروش می رسد.

فروش انواع میز میوه فروشی در تهران
جهت چیدن دکوراسیون فروشگاها میوه...

جهت چیدن دکوراسیون فروشگاها میوه و تربار و فروشگاهای کوچک میوه فروشی استفاده می‌شود که میتواند با تفکیک میوه ها و گذاشتن رنگ بندی محصولات نمای شیک و زیبای بصری به فضای فروشگاه ببخشد این میزها با نصب آسان و دسترسی آسان مشتریها به محصولات را دارند انواع میز میوه فروشی با کیفیت و نصب آسان در مجموعه تجهیزات اشپزخانه علی یکی در تهران قابل سفارش می باشد.

فروش انواع ویترین قنادی در تهران
برای نگهداری انواع کیک و...

برای نگهداری انواع کیک و شیرینی مورد استفاده قرار میگیرد ویترین قنادی از تاثیر گذارترین موارد در دکوراسیون هر قنادی است و پارامترهای تخصصی در یخچالهای مواردی مانند.کنجایش.میزان مصرف انرژی. توان بازدهی .نحوه دسترسی هستند که باید رعایت شوند در مدلهای جدید مدل از جلو باز شو به بازار آمده که از لحاظ زیبایی و سهولت در شارژ کالا مورد استقبال زیاد صاحبین فروشگاهی قنادی قرار گرفته است

دستگاه شیر سرد کن در تهران
دستگاه شیر سرد کن قابل...

دستگاه شیر سرد کن قابل استفاده در دامداریها .سالن های تولید لبنیات وغیره میباشد طراحی ساده و کیفیت بالا دارا بودن تمامی استانداردهای مورد نیاز .استانداردls9001 .و استانداردcE از اروپا موتور دستگاه تاثیر در کیفیت و قدرت و باعث کاهش هزینه های جاری و همچنین افزایش طول عمر دستگاه میگردد دستگاه شیر سرد کن در مجموعه تجهیزات علی یکی در تهران توسط صنایع برودتی و حرارتی علی یکی قابل سفارش می باشد.

تولید انواع خودرو بستنی در تهران
خودرو بستنی یا ماشین بستنی...

خودرو بستنی یا ماشین بستنی .با دارا بودن یخچالهای در کابین خودرو از آب شدن بستنی در حمل ونقل ومسافت های طولانی جلوگیری میکند و باعث ماندگاری کیفیت محصولات می‌شود تولید انواع خودرو بستنی در تهران توسط صنایع برودتی و حرارتی علی یکی انجام می شود و قابلیت ارسال به سراسر کشور را دارد.

انواع یخچالهای ایستاده قصابی در تهران
به صورت ایستاده طراحی شده...

به صورت ایستاده طراحی شده که اقلام موجود را زیر دمای فضا و بالاتر از نقطه انجماد آن نگهدار یخچال ایستاده به دو روش انتقال سرما را انجام میدهد انتقال طبیعی و اجباری در انتقال طبیعی : سیستم انتقال برودت از اوپراتور بصورت طبیعی میباشد یعنی برودت همیشه بعلت سنگین به سمت پایین هدایت می‌شود این نوع از سیستم رو میتوان در بسیاری از یخچال های سوپر مارکتی و ویترینی و قصابی مشاهده کرد.و این سیستم یخچال های ایستاده را به یخچالهای و فریزرهای پرده هواو غیر پرده هوا تقسیم می‌کند. انواع یخچالهای ایستاده قصابی و ویترینی قصابی در تهران توسط صنایع برودتی و حرارتی علی یکی قابل سفارش می باشد و قابلیت ارسال به سراسر کشور را دارد.

تولید و فروش انواع یخچالهای قصابی در تهران
ویترین مغازه قصابی یخچال ایستاده قصابی...

ویترین مغازه قصابی یخچال ایستاده قصابی مناسب برای فروشگاهای پروتینی و قصابی است به جهت نگهداری گوشت به صورت تازه و با طراوت بدون فریز شدن و یخ زدگی یخچال قصابی در دستبندی تجهیزات فست فود و تجهیزات اشپزخانه صنعتی قرار دارد موتور یخچال در بالای دستگاه وجود دارد و اندازه آن متناسب با سیخ های گوشت تعیین می‌شود. یخچال خوابیده، یخچال رو باز، یخچال ایستاده، یخچال دو در و یخچال جفت بغل یخچال ویترینی و یخچال شیشه ای از نمونه موجود برای یخچال قصابی است یخچال قصابی ویترینی دارای سیستم کاملا مناسب از جهت کارایی ومصرف انرژی میبایست از قطعات بدنه متناسبی تشکیل شده باشد. تا بتواند سرما را در محیط به طور یکنواخت پخش کند تولید و فروش انواع یخچالهای قصابی و ویترین مغازه قصابی در تهران با قابلیت ارسال به سرار کشور توسط صنایع برودتی و حرارتی علی یکی انجام می شود.

یخچال صنعتی برای شیرینی سرا
امروزه در شیرینی فروشی ها...

امروزه در شیرینی فروشی ها و اکثر مغازه ها یخچال ویترینی ایستاده صنعتی دیده می شود. یخچال شیرینی فروشی جهت نگه داشتن شیرینی در دمای مناسب و تازه ماندن آنها طراحی شده و در دو طرف آن شیشه کار گذاشته شده تا شیرینی ها برای مشتریان به نمایش گذاشته شوند. درجه یخچال ایستاده در مغازه ها و شیرینی فروشی ها قابل تنظیم است و می توان دمای آن را با توجه به نوع ماده غذایی و با تغییر فصل و دمای محیط تنظیم کرد و باعث جلوگیری از تخریب و فاسد شدن مواد غذایی شد.

یخچال ایستاده فروشگاهی
یخچالهای فروشگاهی که به یخچالهای...

یخچالهای فروشگاهی که به یخچالهای صنعتی یا تجاری نیز معروفند. از جمله وسایلی هستند که حتی برای راه اندازی یک سوپر مارکت کوچک نیز به آن نیاز دارید. *برای اطلاع ازقیمت و نحوه سفارش با مدیریت صنایع برودتی و حرارتی علی یکی درتهران تماس حاصل فرمایید*

یخچال های قصابی
تولید کننده انواع یخچالهای ایستاده...

تولید کننده انواع یخچالهای ایستاده قصابی تولید شده در طرحهای ومدل های مختلف در صنایع برودتی و حرارتی علی یکی درتهران.