لبان الذکر ( کندور نر )

لبان الذکر ( لبان نر ) از خانواده کندر و همچنین نوع خاصی از کندر می باشد. برخی از لبان ذکر های موجود در بازار با کندر تفاوت هایی دارد و خوراکی نیست اما برخی از آن ها مانند همین محصول که در عطاری آنلاین مجتبی محقق به فروش میرسد، هم به صورت خوراکی و هم به صورت سوزاندنی استفاده ع می شود. لبان الذکر به منظور باطل نمودن سحرو جادو و افزایش روزی سوزانده می شود. همچنین سوزاندن این محصول در خانه یا محل کار، سبب دفع انرژی های منفی می شود؛
درخت لبان ماده دارای ساقه ای کوتاه، و درخت لبان نر دارای ساقه ای بلند است. طول درخت لبان از دو زراع بیشتر نمی شود و این درخت در کوه ها رشد می کند. محل رشد این محصول عموما در یمن، هند و عمان است. همان طور که گفتیم بیشتر کاربرد لبان الذکر در علوم غریبه (دعا نویسی) و بخورات می باشد اما علمای قدیم فواید بیشتری برای آن ذکر کرده اند. لبان به منظور درمان بسیاری از بیماری ها ( سرفه، ریزش مو، رماتیسم) کاربرد فراوانی داشته است. (جالب است بدانید لبان در هنگام بخور، زود سوز است.)
خواص لبان الذکر چیست؟
این محصول به منظور باطل نمودن سحر و جادو و همچنین افزایش روزی استفاد می شود.
دودش شیطان را می راند و مرض را دفع می کند.
دود کردن لبان الذکر در خانه و محل کار باعث دفع انرژی های منفی می شود.
مناسب برای درمان چین و چروک صورت و پوست های خشک می باشد. ( پس از افزودن روغن بادام شیرین ، روغن گل سرخ یا هر روغن دیگری استفاده می کنند و پوست را ماساژ می دهند.)
این محصول خواص ضد التهابی دارد و می تواند به کاهش التهاب ناشی از آرتریت روماتوئید و دژنراتیو ( استئو آرتریت) کمک کند.
لبان ذکر ضد جوش قوی، روشن کننده پوست و ضد لک می باشد.
لبان به تنظیم تولید استروژن در زنان کمک می کند و ممکن است بتواند باعث کاهش خطر به وجود آمدن تومورها و کسیت رحم در دوره پس از یائسگی زنان شود.
پیشگیری و درمان عفونت دهان.
مبازه با سلول های سرطانی.
درمان برونشیت و آسم.
درمان التهاب روده بزرگ، کولیت مزمن.
در صنعت عطر سازی کاربرد دارد.
برای خرید لبان الذکر ( کندور نر ) کلیک کنید.