نیل بچه

نیل بچه رنگ آبی پر رنگ و زیبایی دارد که به آن آبی نیلی میگویند. این گیاه کاربرد های زیادی دارد. تحقیقات نشان میدهد این گیاه با اثر گذاشتن بر روی مواد پنبه ای و سلولزی باعث درخشان شدن آن ها می شود. در بسیاری موارد برای ساختن محصولات آرایشی بهداشتی و محصولاتی مربوط به چشم ابرو از این ماده استفاده میکنند. همچنین در صنعت رنگرزی این محصول را استعمال می شود.

خواص درمانی نیل
گیاه نیل بچه خواص درمانی بسیار زیادی دارد بطور مثال برای کودکانی که سرفه شدید دارند میتواند بسیار مفید باشد. همچنین برای رفع سینه درد و بیماری های کلیوی خوب است.

اگر زخم یا جراحت داشته باشیم نیل بچه به سرعت خون ریزی را بند می آورد؛ برای معالجه زخم و جراحت های ریوی مناسب است. همچنین برای کودکان خواص زیادی دارد.

برای درمان بیماری استسقا (بیماری که باعث می شود فرد آب زیادی بنوشند) بسیار خوب است. لازم ب ذکر است که مصرف این گیاه در کودکان مدر و مسهل است. همچنین برای بهبود زخم های قدیمی که هنوز التیام نیافته بسیار مفید است. برای بهبود درد و سوزش ناشی از بواسیر از این گیاه استفاده می شود و برای التیام درد ضربه خوردگی ناخن بسیار کار ساز است. اگر به صورت مداوم و زیر نظر پزشک این ماده را مصرف کنید، اگزمای کودکان را درمان میکند. توجه داشته باشید که نیل بچه حتما باید زیر نظر پزشک مصرف شود.
برای خرید نیل بچه کلیک کنید.