براشینگ موهای خرد و لایه لایه

یک سشوار و یک برس تنها وسیله ای است که برای براشینگ مو نیاز دارید! به نظر ساده است و می توانید با چند بار تمرین حتی خودتان هم موهای تان را براشینگ کنید. اما اگر روش صحیح این کار را بلد نباشید به طور حتم، موها را در معرض آسیب قرار می دهید.

براشینگ مو تکنیکی برای حالت دادن به موها با استفاده از حرارت سشوار است. با کمک براشینگ می توان موها را پر حجم تر و صاف و درخشان تر نشان داد. ابزار اصلی در این تکنیک سشوار است ولی نحوه دست گرفتن سشوار، فاصله سشوار با موها و حتی زاویه آن می تواند به موها آسیب برساند. براشینگ کارهای حرفه ای به هنگام استفاده از سشوار با توجه به مدل مو، زاویه مچ دست و حرارت سشوار را تغییر می دهند.

عوارض استفاده غیر اصولی از سشوار به حدی زیاد است که نگرانی هایی را ایجاد کرده است. اگر می خواهید خودتان در خانه موهای تان را براشینگ کنید ابتدا به یک سشوار مناسب نیاز دارید. تقریبا در همه خانم ها یک سشوار وجود دارد. معمولا از سشوار برای خشک کردن موها پس از استحمام استفاده می شود. برای اینکه موها آسیب نبیند باید نحوه استفاده از سشوار را بلد باشید اگر سشوار را خیلی به موها نزدیک کنید باعث سوختن مو و آسیب به کوتیکول مو می شود. انواع مدل کوتاهی مو در تهران کوتاهی مو در تهران موخوره گیری مو در تهران خدمات کوپ مو در تهرانجدیدترین مدل های مو در تهران