location-mark شهر خود را انتخاب کنید

چسب گرانول(آلمانی)

 چسب گرانول (آلمانی)


این نوع چسب ساخت کشور آلمان می باشد. چسب گرانول نوعی چسب جامد است. که به شکل گلوله های ریز در بسته بندی هایی با ابعاد مختفل مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از مهمترین ویژگی های چسب گرانول میتوان به کیفیت و مقاومت بالای آن در برابر محیط اطراف اشاره کرد.

این نوع چسب بعداز گرم شدن ذوب می شود و با قرار گرفتن در فاصله بین دو سطح، آنهارا به یکدیگر می چسبانند. به علت چسادگی قوی و بالایی که دارد برای چسباندن صنایع چوبی، پلاستیکی و نئوپان و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

یکی از دلایلی که باعث شده چسب گرانول در صنایع چوبی پرطرفدار باشد می توان به این موضوع اشاره کرد که رنگ موادی که می خواهند به قطعه چسبانده شوند تغییر نمیکند. که همچنین از دیگر خاصیت آن لخته نبودن و بسته به نوع کاربرد دارای غلظت و برای هرکاربرد دارای فرمول متناسب با آن است.


چسب گرانول (آلمانی)

چسب گرانول (آلمانی)


لازم به ذکر است که چسب گرانول به گونه ای ساخته شده که پس از استعمال سریعا سخت نخواهد شد. همچنین خاصیت ارتجاعی داشته و در برابر رطوبت بسیار مقاوم می باشد.


مزایای چسب گرانول عبارتند از: • مقاومت بسیار بالا

  سرعت بالای چسندگی

  استفاده سریع و راحت

  عدم خطر آتش سوزی

  امکان ذوب شدن دوباره بعد از سرد شدن


 • مدت نگهداری چسب گرانول


  باین نوع چسب تاریخ انقضا کوتاه ندارد. اما بهترین زمان مصرف تا یکسال بعد از تولید محصول می باشد. بهتر است که در کمتر از یک سال بعد از تولید چسب گرانول مورد استفاده قرار گیرد.

  شما عزیزان میتوانید به صورت حضوری و آنلاین سفارش خود را ثبت کنید. همچنین می توانید از طریق دایرکت اینستاگرام به نشانی Polchem.irr با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.برای ثبت سفارش با کارشناسان فروش نمایندگی پلی اورتان تماس بگیرید.