سیصد و بیست و هفت هزار تومان درباره ما | چچیلاس
×
صفحه اصلی فروشگاه ها خدمات پرداخت بروشور فروشگاه انلاین
بروشور وبسایت کسب و کار بروشور وبسایت اقامتگاه
آموزش وب سایت چچیلاس ویدئوهای چچیلاس پست بانک سوالات متداول سوالات متداول برخی از کسب و کار قوانین و مقررات درباره ما تماس با ما خروج

چچیلاس اولین نمایشگاه مجازی شارژی ایران

شرکت مدرن گستر سردار جنگل به شماره ثبت 18803 ، که با استفاده از نخبگان صاحب نام در کشور، موفق به دریافت گواهی ثبت اختراع در بخش نرم افزار و سخت افزار با عنوان دستگاه تبلیغات شارژی یکپارچه در مرکز مالکیت های معنوی در اداره ثبت اختراعات قوه قضاییه گردید.و سرزمین مجازی چچیلاس در قالب 29 طرح را راه اندازی نموده است.و در طرح اول از اولین نمایشگاه مجازی شارژی ایران و طرح دوم بوم گردی و گردشگری و طرح سوم مشاغل خانگی رونمایی کرده است.

در طرح اول علاوه بر افتتاح فروشگاه آنلاین در چچیلاس با امکانات 1-اعطای پنل مدیریت اختصاصی 2- بارگزاری بی نهایت عکس (قابلیت بارگزاری چند عکس )و محتوا 3- ارسال لینک وب سایت از طریق تلگرام ، واتساپ ، اس ام اس ، توئیتر ، فیسبوک و ایمیل 4-امکان فالو ( دنبال کردن ) بدون مزاحمت 5-اعطای کد QR اختصاصی 6-ارسال پیام (چت کردن ) بدون توهین 7-تعیین محدوده بازدید 8- تعیین جنسیت بازدیدکننده 9-قابلیت سرچ در گوگل 10- بارگزاری اطلاعات تماس ، آخرین اخبار واطلاعیه ها...آدرس ، نقشه گوگل 11- عدم پرداخت شارژ سالیانه هاست و دامین ، طراحی و برنامه نویسی ، پشتیبانی ، امنیت و... 12- مشاور یا همیار تبلیغات رایگان ... 13- عدم دریافت مبلغ بابت افزوده شدن به امکانات وب سایت شما در آینده... فقط به مبلغ چهارصد سی شش هزار تومان و نمایش فروشگاه آنلاین شما در کنار چندین هزار فروشگاه دیگر و همچنین در صورت تمایل برای بالاتر قرار گرفتن نسبت به فروشگاه های دیگر حساب خود را شارژ نموده و به ازای هر بازدید مبلغ 500 ریال از حساب آن کسر میگردد و به جهت ایجاد انگیزه برای بازدید کنندگان از تبلیغ به ازای هر بازدید 300 ریال به بیننده تبلیغ پرداخت نماید تمامی بازدید کنندگان از تبلیغات صد در صد واقعی هستند چون پس از استعلام صحت کد ملی مجاز به داشتن پنل ویژه هستند.

در طرح بوم گردی و گردشگری که با هدف معرفی جاذبه های گردشگری شهر به شهر ایران به همه اقامتگاه های بوم گردی و خانه و کاشانه ها یک وب سایت زیر دامنه چچیلاس به مبلغ بیست هزار تومان و با امکانات 1-اعطای پنل مدیریت اختصاصی 2-بارگزاری بی نهایت عکس 3-ارایه توضیحات کامل 4-اطلاعات تماس، آدرس، نقشه 5-اشتراک گزاری لینک وب سایت از طریق تلگرام، واتساپ، اس ام اس، توییتر،ایمیل... اعطا میگردد که برای بالاتر قرار گرفتن نسبت به اقامتگاه های دیگر در رنکینگ سایت باید امتیاز کسب نمایند که این امتیاز ها میتواند از طریق شارژ موبایل و بسته اینترنت و پرداخت قبوض و... کسب گردد.

و طرح سوم، طرح مشاغل خانگی که با هدف معرفی بی واسطه مشاغل خانگی سراسر کشور راه اندازی گردید که در آن به همه مشاغل خانگی های کل کشور یک وب سایت زیر دامنه چچیلاس اعطا گردد که برای بالاتر قرار گرفتن نسبت به اقامتگاه های دیگر در رنکینگ سایت باید امتیاز کسب نمایند که این امتیاز ها میتواند از طریق شارژ موبایل و بسته اینترنت و پرداخت قبوض و... کسب گردد.