×
صفحه اصلی نمایشگاه مشاغل خانگی بروشور های چچیلاس
بروشور وبسایت کسب و کار بروشور وبسایت اقامتگاه بروشور وبسایت مشاغل خانگی
آموزش وب سایت چچیلاس پست بانک سوالات متداول سوالات متداول برخی از کسب و کار قوانین و مقررات درباره ما تماس با ما خروج

چرا چچیلاس؟

هرکسب وکاری در دنیای پر رقابت امروز برای پیشرفت و فروش بیشتر نیاز به تبلیغات دارد؛ از تبلیغات محیطی گرفته تا تبلیغ در رسانه های سمعی و بصری. تبلیغات جزئی جداناشدنی از کسب وکارها است. اما چرا بسیاری از کسب وکارها علی رغم میل بسیار زیاد به پیشرفت از انجام تبلیغات اجتناب می کنند؟ آیا به این دلیل نیست که آمار و ارقامی از تعداد بازدیدکنندگان تبلیغات و در نتیجه بازدهی آنها موجود نیست؟ شرکت مدرن گستر سردار جنگل با ارائه یک دستگاه تبلیغات شارژی یکپارچه و دریافت گواهی ثبت اختراع در بخش سخت افزاری و نرم افزاری آن موفق شد راهی جدید را در صنعت تبلیغات دنیا باز کند و اولین نمایشگاه مجازی شارژی ایران را با برند چچیلاس تاسیس نماید. در این نمایشگاه تمامی شرکت ها، برندها و کارخانجات می توانند یک وب سایت زیردامنه چچیلاس یا یک غرفه در نمایشگاه بزرگ شارژی چچیلاس داشته باشند؛ با راه اندازی غرفه و شارژ حساب، نمایشگاه فعال شده و به ازای هر بازدید از مبلغ شارژ کسر می گردد. در نمایشگاه مجازی شارژی نه تنها محدودیت زمانی ندارید بلکه می توانید مخاطبان خود را بر اساس منطقه، استان، شهر و یا حتی جنسیت انتخاب کنید.

سوالات متداول

نمایشگاه مجازی چچیلاس چیه؟

هر کسب وکار، برند، کارخانه و ... توی کل کشورمی تونه کالا و خدمات خودش رو درقالب یک شعبه و فروشگاه آنلاین در چچیلاس به بازدیدکننده ها ارائه بده. مدیریت با صاحب شعبه هستش، البته با نظارت چچیلاس.

محدودیتی برای تعداد عکس کالا و خدمات یا نوشته ها وجود داره؟

نه اصلا. هیچ محدودیتی وجود نداره و هر تعداد عکس از کالا و خدماتت که می خوای میتونی بزاری. ما آماده خدمت رسانی به شماییم.

مسئولیت و مدیریت عکس و نوشته های وب سایت من با کیه؟

مسئولیت و مدیریت عکس و نوشته ها با خودت به عنوان صاحب وب سایت هستش ولی از اونجایی که ما موظفیم طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین سایت عمل کنیم اینکار با نظارت چچیلاس انجام میشه یعنی بعد از بارگزاری توسط تیم پشتیبانی باید تایید بشه.