×
صفحه اصلی نمایشگاه مشاغل خانگی بروشور های چچیلاس
بروشور وبسایت کسب و کار بروشور وبسایت اقامتگاه بروشور وبسایت مشاغل خانگی
آموزش وب سایت چچیلاس ویدئوهای چچیلاس پست بانک سوالات متداول سوالات متداول برخی از کسب و کار قوانین و مقررات درباره ما تماس با ما خروج

چرا چچیلاس؟

هرکسب وکاری در دنیای پر رقابت امروز برای پیشرفت و فروش بیشتر نیاز به تبلیغات دارد؛ از تبلیغات محیطی گرفته تا تبلیغ در رسانه های سمعی و بصری. تبلیغات جزئی جداناشدنی از کسب وکارها است. اما چرا بسیاری از کسب وکارها علی رغم میل بسیار زیاد به پیشرفت از انجام تبلیغات اجتناب می کنند؟ آیا به این دلیل نیست که آمار و ارقامی از تعداد بازدیدکنندگان تبلیغات و در نتیجه بازدهی آنها موجود نیست؟ شرکت مدرن گستر سردار جنگل با ارائه یک دستگاه تبلیغات شارژی یکپارچه و دریافت گواهی ثبت اختراع در بخش سخت افزاری و نرم افزاری آن موفق شد راهی جدید را در صنعت تبلیغات دنیا باز کند و اولین نمایشگاه مجازی شارژی ایران را با برند چچیلاس تاسیس نماید. در این نمایشگاه تمامی شرکت ها، برندها و کارخانجات می توانند یک وب سایت زیردامنه چچیلاس یا یک غرفه در نمایشگاه بزرگ شارژی چچیلاس داشته باشند؛ با راه اندازی غرفه و شارژ حساب، نمایشگاه فعال شده و به ازای هر بازدید از مبلغ شارژ کسر می گردد. در نمایشگاه مجازی شارژی نه تنها محدودیت زمانی ندارید بلکه می توانید مخاطبان خود را بر اساس منطقه، استان، شهر و یا حتی جنسیت انتخاب کنید.

سوالات متداول

نمایشگاه مجازی چچیلاس چیه؟

هر کسب وکار، برند، کارخانه و ... توی کل کشورمی تونه کالا و خدمات خودش رو درقالب یه وب سایت زیردامنه چچیلاس در سایت چچیلاس به بازدیدکننده ها ارائه بده. اینجا مدیریت نمایشگاه با صاحب نمایشگاه هستش، البته با نظارت چچیلاس.

نمایشگاه منطقه ای و کشوری چه فرقی باهم دارن؟

نمایشگاه منطقه ای مال کسب و کارهای کوچیکه مثلا یه مغازه توی یه شهری دوست داره تو شهر خودش یا چند تا شهر دور و بر خودش تبلیغ کنه. صاحب وب سایت منطقه ای شهرهای مورد نظر خودش روانتخاب میکنه و شارژی که ازحسابش کم می شه فقط به ازای بازدید بازدیدکننده های همون شهر یا شهرهاست اما نمایشگاه کشوری مخصوص شرکت ها، برندها، کارخانه ها و مغازه های بزرگتره که میخوان تبلیغات خودشون رو توی استان، استان های دور و نزدیک و یا کشوری انجام بدن.

اگه من صاحب یه وب سایت منطقه ای باشم و شهر مورد نظرم رو برای تبلیغات وب سایت انتخاب کنم آیا بازدید کننده از شهر دیگه بیاد تبلیغات منو ببینه از شارژ حساب من کم میشه؟

نه اصلا. فقط کسایی که توی شهر انتخابیت هستن اگه بیان تبلیغاتت روببینن از شارژحسابت کم میشه. اگه از شهر دیگه بیان تبلیغات وب سایت شما رو ببینن نه از شارژ حسابت کم میشه و نه بازدیدکننده جایزه می گیره.

تو نمایشگاه کشوری هم همینطوره؟

بله. تو نمایشگاه کشوری هم اگه از استان دیگه بیان تبلیغاتت رو ببینن ازشارژت کم نمی شه و جایزه ای هم به بیننده نمایشگاه تعلق نمی گیره.

اگه توی شهری که من انتخاب کردم روزی چند بار یک بازدید کننده بیاد از وب سایت من بازدید کنه چه اتفاقی می افته؟

اول اینکه خودت تعیین می کنی هر بازدید کننده در روز یا چه بازه زمانی چند بار تبلیغت رو ببینه و جایزه بگیره اگه مثلا روزی یکبار رو انتخاب کنی بابت همون یک بارجایزه میگیره و بعد از یک بار نه مبلغی ازشارژت کم می شه و نه جایزه ای به بازدیدکننده می رسه.

از کجا معلوم بازدیدکننده ها واقعی هستن؟

هر شخصی که به عنوان بازدیدکننده میاد جایزه بگیره؛ اول با کد ملی ثبت نام میکنه به خاطرهمین احتمال بازدیدکننده غیرواقعی به صفرمیرسه. درضمن هروقت خواستی پشتیبانی شرکت موظفه پس از مراجعه حضوری، به شما اثبات کنه که بازدیدکننده ها واقعی هستن یعنی رندم چند بازدیدکننده روانتخاب می کنی و پشتیبانی چچیلاس به شما نشون می ده که دقیقا این بازدیدکننده کی هستش.

میتونم تعیین کنم بازدیدکننده های من خانم باشن یا آقا؟

بله دقیقا خودت تعیین میکنی که چه کسایی تبلیغاتت رو ببینن "خانم ها"، "آقایان" و یا "خانم ها و آقایان". مثلا یه آرایشگاه زنانه دلیلی نداره که تبلیغشو "آقا" ببینه و از شارژ حسابش کم بشه پس گزینه خانم رو انتخاب می کنه.

محدودیتی برای تعداد عکس کالا و خدمات یا نوشته ها وجود داره؟

نه اصلا. هیچ محدودیتی وجود نداره و هر تعداد عکس از کالا و خدماتت که می خوای میتونی بزاری. ما آماده خدمت رسانی به شماییم.

مسئولیت و مدیریت عکس و نوشته های وب سایت من با کیه؟

مسئولیت و مدیریت عکس و نوشته ها با خودت به عنوان صاحب وب سایت هستش ولی از اونجایی که ما موظفیم طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین سایت عمل کنیم اینکار با نظارت چچیلاس انجام میشه یعنی بعد از بارگزاری توسط تیم پشتیبانی باید تایید بشه.

برای بازدید کننده ها محدودیت سنی وجود داره؟

بله. بازدیدکننده هایی که میخوان به ازای هر بازدید جایزه بگیرن حداقل باید 15سال داشته باشن.

من به عنوان صاحب یک کسب و کار « مغازه، کارخانه یا برند و ... » میتونم خودم هم به عنوان بازدیدکننده یا معرف به ازای هر بازدید جایزه بگیرم؟

بله. وقتی با کد ملی ثبت نام می کنی بهت دفترمجازی با کد مختص خودت داده می شه که میتونی بابت هربازدید 30 سکه چچیلاس بگیری واگر به مغازه ها و کسب و کارها یا برندی سایت ما رو معرفی کنی 4 درصد از شارژ صاحب نمایشگاه روبه عنوان جایزه دریافت می کنی.

آیا میتونم میزان شارژ و تعداد بازدید از نمایشگاه خودم رو ببینم؟

بله. با دفتر مدیریتی مجازی که به شما داده میشه میتونی نمایشگاه خودت رو مدیریت کنی و هم ازمیزان شارژ و تعداد بازدیدکننده ها اطلاع داشته باشی.

سوالات درمورد بازدیدکننده ها

منظور از بازدید کننده چیه؟

ما دونوع بازدید کننده داریم دسته اول که میان تا تبلیغات نمایشگاه رو ببینن و فقط از امکانات چچیلاس و نمایشگاه شما استفاده کنن یعنی میخوان بدونن نمایشگاه شما چه کالایی با چه قیمتی و چه تخفیف هایی ارائه می ده که این بازدیدکننده ها نه جایزه ای دریافت می کنن و نه از حساب شما شارژی کم میشه این بازدیدکننده ها کسایی هستن که ثبت نام با کد ملی انجام ندادن پس دفترمجازی به آنها تعلق نمی گیره. اما دسته دوم بازدیدکننده هایی هستن که با کد ملی ثبت نام می کنن و یه کد مختص به خودشون با دفترمجازی برای دریافت گزارش بازدیدهای انجام شده می گیرن این بازدیدکننده ها به ازای هر بازدیدی که انجام می دن جایزه دریافت می کنن.

اگه به عنوان بازدید کننده دو بار توی روز تبلیغات یه نمایشگاهی رو ببینم بار دوم جایزه نمی گیرم؟

اگه صاحب نمایشگاه تعیین کنه به شما بابت یک بار بازدید درروز جایزه بده دیگه بار دوم جایزه ای نمیگیری.

منظور از جایزه چیه؟

منظور از جایزه، سکه مجازی یا همان سکه چچیلاس هستش که به ازای هر بازدید تو حساب مجازیت واریزمیشه و می تونی ماهی 40000 تا 120000 سکه چچیلاس دریافت کنی.

هر 100 سکه چچیلاس چند ریاله؟

هر 10 سکه چچیلاس 100 ریال هستش که سکه های چچیلاس رو شرکت ازت میگیره و معادل همون بهت کالا و خدمات میده.

منظور از کالا و خدمات چیه؟

میتونی معادل همون سکه چچیلاس که به سایت چچیلاس فروختی کارت شارژ موبایل بخری مثل همراه اول، ایرانسل و رایتل. میتونی بسته اینترنت و ADSL بخری یا قبض آب، برق، گاز، تلفن و موبایل خودت رو با وارد کردن شناسه قبض و شناسه پرداخت در بخشی که توی دفترمجازی شما مشخص شده پرداخت کنی. در ضمن ما با بیمه حافظ و کوثر قرارداد داریم؛ میتونی وقتی سکه چچیلاس روبه شرکت فروختی معادل همون از خدمات بیمه ای استفاده کنی مثل بیمه عمر، حوادث، آتش سوزی، شخص ثالث و بدنه ماشین ...

اگه من از سکه های چچیلاس خودم استفاده نکنم سوخت میشه؟

خیر. سکه های چچیلاس ذخیره میشن و میتونی هر وقت دوست داشتی معادل سکه های چچیلاس ها کالا و خدمات ازما دریافت کنی.

نمایشگاه مجازی چچیلاس چیه؟

هر کسب وکار، برند، کارخانه و ... توی کل کشورمی تونه کالا و خدمات خودش رو درقالب نمایشگاه شخصی در سایت چچیلاس به بازدیدکننده ها ارائه بده. اینجا مدیریت نمایشگاه با صاحب نمایشگاه هستش، البته با نظارت چچیلاس.

اگر من بخوام قبض موبایل خودم روبدم؛ پول قبضم 500000 ریال بشه و درآمدم 25000 سکه چچیلاس باشه چطورمیتونم قبضم روپرداخت کنم؟

دراین صورت باید مبلغ 250000 ریال به شماره حساب معرفی شده شرکت واریزکنی و سکه چچیلاس بخری و بعد قبض خودت روپرداخت کنی.

من نمیتونم به عنوان بازدیدکننده سکه چچیلاس خودم رو به شرکت بفروشم و پول نقد دریافت کنم؟

خیر. می تونی فقط بابت بازدیدهایی که انجام میدی به عنوان جایزه از چچیلاس معادل سکه های چچیلاس خدمات دریافت کنی. ما فقط به معرف سایت به دیگران پول نقد پرداخت می کنیم

منظور از معرف چیه؟

معرف کسی هستش که ما رو به کسب وکارها (فروشگاه ها، برندها، شرکت ها و کارخانجات و ...) معرفی کنه و اونارو تشویق کنه در سایت سرزمین مجازی چچیلاس صاحب غرفه در نمایشگاه کشوری یا منطقه ای بشن و کالا و خدمات خودشون رو اونجا معرفی کنن.

آیا معرف هم جایزه میگیره؟

بله. معرف سایت وقتی کسب و کاری رو به سایت معرفی می کنه در زمان ثبت نام کد معرف (کدی که مختص خودش هست) رو وارد می کنه وهر وقت صاحب کسب و کار حساب خودش رو شارژ کنه 4 درصد از شارژ حساب رو جایزه می گیره ، البته یه نکته مهم اینکه اگر توی استانی چچیلاس نمایندگی داشته باشد 3% از هر ثبت به نمایندگی بابت ارایه خدمات توی اون استان تعلق میگیره و نهایت پرداخت جایزه بابت شاژ هر بار 4% هستش.

اگه بار دوم هم شارژ کرد بازم 4 درصد جایزه میگیره؟

بله. علاوه بر بار دوم هر وقت صاحب نمایشگاه حساب خودش رو شارژکنه بازم 4 درصد میگیره.

منظور از معرف یک و معرف دو چیه؟

اگه شما کسب و کاری رو به عنوان معرف در سایت معرفی کردی معرف یک شماهستی، حالا صاحب اون کسب و کارهم میتونه خودش به عنوان معرف کسب و کار دیگه ای باشه اما دوست نداره خودش وارد بحث معرف بودن بشه شما رو به اون کسب و کار جدید معرفی میکنه و با شما توافق می کنه که به عنوان معرف دوم چند درصد از 4 درصد جایزه رو دریافت کنه فرضا از 4 درصد 2% که اون موقع شما به عنوان معرف یک 5% درصد جایزه دریافت می کنی و اون شخص هم به عنوان معرف دو 2%.

به عنوان معرف چطور جایزه خودم رودریافت می کنم؟؟

به عنوان معرف می تونی ازخدمات ارائه شده توسط چچیلاس مثل کارت شارژها و پرداخت قبوض مختلف و یا انواع خدمات بیمه ای استفاده کنی یا جایزه خودت رو نقدی دریافت کنی.