عطر میس جوردانی اوریفلیم

عطر جدید میس جوردانی از برند اوریف لیم، با رایحه ی کاملا زنانه، شیک و اغواگرانه خود به سبک زندگی خانم های ایتالیایی، توسط لوکاس سیزاک طراحی شد. به گفته ی خانم لوکاس عطر جیوردانی با طراحی شیشه ی طلایی بسیار شیک، در خور خانم های جسور، با اراده و خوش سلیقه است. در قلب عطر جیوردانی رایحه های محسور کننده ی فلفل قرمز، گل آفتاب گردان شهر میلان و گل صد تومانی و فریزیا نهاده شده است. به علاوه رایحه ی اصلی آن با بوی چوب، نعناع، صندل، وانیل و تمشک شروع می شود که ترکیب بی نظیرشان، عطر جیوردانی را به یک عطر زنانه ی دلفریب تبدیل کرده است.
مشخصات رایحه
مناسب برای: بانوان
نوع رایحه میس جوردانی: شیرین , خوراکی
ساختار رایحه: میوه , مرکبات , گل
نت آغازی: گریپ فروت، ترنج، انبه
نت میانی: گل فریزیا، گل صد تومانی، فلفل صورتی، شکوفه ی پرتقال
نت پایانی: نعناع هندی، صندل سفید، وانیل، تمشک، عنبر
میزان پخش بو: متوسط (تا شعاع ۱ متر)
میزان ماندگاری: متوسط (۳ تا ۶ ساعت)
بهترین زمان استفاده: شب و روز – بهار و پاییز
طراحی ظاهری میس جوردانی
این عطر شیک و لوکس زنانه دارای شکل و فرمی بسیار زیبا ،شکیل و جذاب است. شیشه این عطر بسیار هنرمندانه و خلاقانه طراحی شده و به صورت دکوراتیو ،ظریف و بسیار شیک می باشد و بر روی شیشه کلمه Miss Giordani به شیوه ای زیبا نگاشته شده و خودنمایی می کند. درب شیشه عطر نیز بسیار شکیل و فانتزی بوده و بر روی آن حرف G که ابتدای کلمه جوردانی است حک شده است و از این طریق بر جذابیت های بصری شیشه عطر افزوده شده است. این عطر درون جعبه ای طلایی رنگ قرار دارد و بسته بندی سبک و قابل حمل این عطر آن را به یک همراه همیشگی تبدیل نموده است. همچنین قرار دادن بطری 50 میلی لیتری زیبا و شکیل این عطر بر روی میز آرایشتان جلوه ای بسیار شیک و زیبا به میز و اتاقتان خواهد بخشید.
سازنده این عطر کیست؟
عطر زنانه میس جوردانی توسط یک متخصص عطر یا مستر نوز کمپانی اوریفلیم به نام خانم لوکاس سیزاک طراحی، فرموله و تولید شده است. این عطر زنانه در سال 2018 به دنیا معرفی شده و مخصوص استفاده توسط زنان قدرتمند ، جسور و با اعتماد به نفس بسیار بالا می باشد.
درباره رایحه میس جوردانی
زمانی که عطر میس جوردانی دل انگیز را بر روی نبض یا سایر نقاط پالس دار بدن اسپری می کنید نت های آن آشکار شده و شما و اطرافیانتان را مست و اغوا خواهد نمود. نت ابتدایی که مخلوطی از بوی ترنج، گریپ فروت سفید، پیچک سبز و شربت انبه است. آرامش غیر قابل توصیفی را در شما ایجاد کرده و انرژی شما را به صورت غیر قابل توصیفی افزایش می دهد. پس از گذشت زمان اندکی نت میانی که حاصل ترکیب فلفل قرمز، گل شکوفه پرتقال و گل سفید است. به مشامتان رسیده و در نهایت با تغییر نت های میانی و گذر به نت پایانی یا اصلی بوی نعنا هندی ، چوب صندل، وانیل و مشک حسی زیبا،لطیف و ماندگار را برایتان به ارمغان آورده و گرمی و اعتماد به نفس بالایی را در شما ایجاد خواهد نمود.