بلیط هواپیما

خرید اینترنتی بلیط شیراز
شیراز یکی از دلپذیرترین شهرهای ایران است که علاوه بر باغ‌های باشکوه، مساجد و بناهای زیبایی دارد و از نزدیکترین شهرهای ایران به مناطق باستانی همچون تخت جمشید، پاسارگاد و نقش رستم است. شیراز شهری است که همه شعرهای شاعران بزرگش همچون حافظ و سعدی را در کوچه پس کوچه هایش پنهان کرده و در انتظار گردشگرانی است که برای کشف زیبایی‌های طبیعی و تاریخی به آنجا سفر می کنند. این شهر سالانه میزبان میلیون‌ها گردشگر داخلی و خارجی است و در ایام نوروز نیز یکی از پربازدیدترین شهرهای ایران به شمار می رود. روز 15 اردیبهشت ماه در تقویم ایرانی به نام «روز شیراز» ثبت شده است و مراسم هایی برای بزرگداشت فرهنگ، هنر و تاریخ این شهر با عنوان جشنواره خوشا شیراز برگزار می‌شود. همچنین مرکبات استان فارس درصد بالایی از تولید مرکبات ایران را به خود اختصاص داده‌ است. حدود ۳۵ % از کل لیموترش کشور در این استان تولید می‌شود. اگر برنامه سفر به این شهر را دارید می توانید به راحتی با خرید بلیط هواپیما اینترنتی سفر خود را آغاز کنید.
قیمت و خرید ارزان بلیط هواپیما و پرواز به شیراز
به دلیل محبوبیت زیاد و پرمخاطب بودن شهر شیراز، ایرلاین‌های متفاوتی در مسیر پروازی تهران-شیراز و بالعکس در حال ارائه خدمت هستند. در تعیین قیمت بلیط هواپیما تهران شیراز عوامل متفاوتی تاثیرگذار هستند. به عنوان مثال ماه هایی از سال مانند اردیبهشت که بهترین زمان سفر به شیراز است، به دلیل افزایش درخواست برای خرید بلیط هواپیما، قیمت‌ها نیز تغییر کرده و نسبت به ماه‌های سرد سال افزایش می یابد.
جاذبه های گردشگری شهر شیراز

آرامگاه حافظ شیرازی یا حافظیه از دیدنی‌ترین جاذبه‌های گردشگری شیراز است که معماری آن سنتی ایرانی است و در میان باغی زیبا واقع شده و شامل چایخانه سنتی است که برای استراحت گردشگران مناسب است. علاوه بر فضای دل انگیز این آرامگاه، رویدادهای مختلفی از جمله شب شعر در طول سال در این محل برگزار می‌شود. سعدیه یا آرامگاه سعدی سخنور نیز یکی دیگر از جاذبه‌های گردشگری شیراز با طرح و سبک سنتی ایرانی است که در اولویت بازدید گردشگران قرار دارد. باغ‌های زیبای شیراز از دیگر جاذبه‌های دیدنی این شهر هستند که تصویری از بهشت زمینی را برای بازدیدکنندگان تداعی می کنند. باغ ارم، باغ جهان نما و باغ دلگشا از نمونه باغ‌های ایرانی هستند که در این شهر واقع شده اند. مجموعه زند وکیل که شامل بازار، ارگ، مسجد و حمام است، از تاریخی‌ترین نقاط دیدنی شیراز است که در دوران زندیه ساخته شده و در مرکز شهر شیراز، خیابان لطفعلی خان زند واقع شده اند. در صورتی که به شیراز سفر می کنید بازدید از مسجد زیبای نصیرالملک یا مسجد صورتی که معماری خارق العاده و زیبایی دارد را از دست ندهید و از فضای عرفانی و زیبایی که به دلیل تابیدن نور بر شیشه‌های رنگی این مسجد ایجاد می‌شود نهایت استفاده را ببرید.
1.چطور به شیراز سفر کنیم؟

برای سفر به شیراز می توانید از ماشین شخصی، اتوبوس، قطار یا هواپیما استفاده کنید. این شهر به راه آهن سراسری کشور متصل است و در هر کجای شیراز که باشید می توانید با استفاده از تاکسی یا اتوبوس خود را به ایستگاه قطار برسانید. اما اگر علاقه‌ای به یک سفر طولانی با قطار یا اتوبوس ندارید، بهترین راه خرید اینترنتی بلیط هواپیما به شیراز است.

2.فاصله فرودگاه شیراز از مرکز شهر چقدر است؟

شیراز دو فرودگاه دارد که به عنوان فرودگاه‌های جدید و قدیم شناخته می شوند. فرودگاه جدید یا فرودگاه شهید دستغیب شیراز که یک فرودگاه مجهز بین المللی است از دورترین نقطه شهر تقریبا 30 دقیقه فاصله دارد. برای دسترسی به فرودگاه این شهر می توانید از اتوبوس ویژه فرودگاه، تاکسی و یا مترو شیراز استفاده کنید.

3.هزینه سفر به شیراز چقدر است؟

هزینه سفر به شیراز با توجه به زمان و نوع سفری که انتخاب می کنید متفاوت است. اگر تصمیم دارید یک سفر کم هزینه داشته باشید بهتر است به فکر خرید بلیط قطار شیراز و یا بلیط اتوبوس شیراز باشید. در صورتی که سفر هوایی را ترجیح می دهید منتظر زمان مناسب برای خرید ارزان بلیط هواپیما باشید.