انواع پانل های گچی کناف

انواع پانل های گچی کناف پانل های گچی با ضخامت 6 میلی متر: این پانل های 6 میلیمتری، در طرح هایی که منحنی های با قوس تند دارند استفاده می شود. نکته مهم این است که از این پانلهای گچی نباید در دیوارها و سقف های کاذب ساده استفاده کرد و فقط باید آنها را در نواحی با قوس تند استفاده کرد.
پانل های گچی با ضخامت 9.5 میلیمتر: پانلهای گچی 9.5 میلیمتری مانند پانل های 6 میلیمتری برای اجرای قوس ها به کار می رود. از این پانلها هم در دیوارها و سقف های کاذب ساده استفاده نمی شود.پانل های با ضخامت 12.5 میلیمتر: رایج ترین تولید کارخانه کناف ایران، پانل 12.5 میلی متری است. این پانل برای اجرای دیوارهای جداکننده و پوششی، سقف های کاذب ساده و دکوراتیو به کار می رود.
پانل های با ضخامت 15 میلیمتر: پانلهایی که با ضخامت 15 میلیمتر تولید می شوند، معمولا در دیوارها و فضاهایی استفاده می شود که نیاز به مقاومت بیشتر باشد.
پانل های با ضخامت 18 میلیمتر و بالاتر: از پانلهای گچی با ضخامت حداقل 18 میلیمتر در فضاهای خاصی به کار می روند که به استحکام بسیار بالا نیاز باشد یا خط برخورد شدید با دیوار وجود داشته باشد. اجرای کناف در رشت طراحی انواع سقف کاذب در خمام طراحی انواع سقف کاذب در لشت نشا طراحی انواع سقف کاذب درحسن رود طراحی انواع سقف کاذب در خشکبیجار اجرای کناف در رشت فروش اتصالات کناف نصاب کناف در گیلان نصب اسمان مجازی در رشت انواع لوازم جانبی کناف فروش ابزار الات کناف اجرای کناف در خمام اجرای کناف در انزلی فروش پانل در رشت فروش انواع پانل فروش انواع نبشی کنافکاردر رشت دکوراسیون داخلی در رشت اجرای صفرتا صد کناف خرید گچ برگ کناف سقف کاذب کناف کناف کارماهر در رشت زیرسازی سقف کاذب مجری طراحی کناف اجرا و نصب سقف کاذب اجرای سقف کاذب در رشت انواع پانل های گچی کناف نصب کناف در رشت