بلیط لحظه آخری هواپیما

قیمت بلیط ارزان مشهد
مشهد که تحت عنوان پایتخت مقدس و مذهبی ایران شناخته می‌شود یکی از پر بازدیدترین شهرها در تعطیلاتی همچون عید نوروز و تابستان یا رویدادهای مهم مذهبی (تولد امام هشتم) و غیرمذهبی (سال نو) است. طبق آمار و ارقام اعلام شده در نوروز سال 1397، بیش از 8 میلیون زائر و مسافر وارد استان خراسان رضوی شدند. مشهد هر ساله میلیون‌ها زائر و توریست داخلی و خارجی را در خود جای می‌دهد و مقصد مقدس مذهبی بسیاری از مسافران از استان‌های مختلف می‌گردد. این شهر که پایتخت خراسان مرکزی است به غیر از مرقد امام رضا (ع)، آثار تاریخی و باستانی زیادی همچون آرامگاه فردوسی و کاخ‌ها و مراکز تاریخی زیادی را در خود جای داده است. اگر شما تمایل دارید به خراسان مرکزی سفر کنید و دوست دارید به اطلاعاتی در مورد قیمت بلیط مشهد، نحوه سفر به این شهر با وسایل حمل و نقل عمومی و مسافربری، آشنایی با مراکز تاریخی، تفریحی، گردشگری دست یابید، در ادامه به سوالاتی در مورد نحوه سفر به شهر مشهد به شیوه ارزان پاسخ می دهیم.

سوالات:
مشهد چه اماکنی برای دید و بازدید دارد؟

همانطور که بالاتر ذکر شد، از اصلی‌ترین علل سفر به مشهد دید و بازدید از حرم مقدس امام رضا (ع) است، اما در کنار آن می‌توان از مقبره فردوسی در طوس، مرقد نخودکی، مسجد گوهرشاد که بیش از 9400 متر مربع زیر بنا دارد و جزء معروف‌ترین مسجدهای ایران است، امامزاده ناصر و یاسر، طرقبه، شاندیز، آرامگاه خواجه ربیع، پارک کوهسنگی، گنبد هارونیه، طرقبه، پارک جنگلی وکیل آباد و…. بازدید کرد.فرودگاه شهید هاشمی نژاد در کجا مشهد واقع شده است؟!

فرودگاه بین المللی مشهد یا فرودگاه شهید هاشمی نژاد با مساحت 540 هکتار در میدان پانزده خرداد، انتهای بلوار جمهوری اسلامی واقع شده است و پروازهای داخلی را از استان‌های مختلف همانند تهران، اصفهان، ساری و… به مشهد و بالعکس انجام می دهد. این فرودگاه همچنین پروزارهای خارجی به کابل، دبی و نجف هم دارد. فرودگاه بین المللی مشهد در عین حال دارای امکاناتی همانند سرویس بهداشتی، نمازخانه، دستگاه‌های ATM، رستوران و کافه است. همچنین در هنگام خروج می توانید از طریق تاکسی و اتوبوس یا ماشین شخصی به داخل شهر سفر کنید.
آدرس ترمینال قطار مشهد کجاست؟!

ایستگاه راه آهن مشهد واقع در بلوار شهید کشوری، میدان راه آهن است که در سال 1884 میلادی ساخته شد و آماده استفاده مسافران گشت. سفر با قطار به دلیل امکاناتی همچون رستوران و سرویس بهداشتی، مورد علاقه بسیاری از مسافران است و راحتی و آرامش و امکان استراحت آن‌ها را در طول سفر فراهم می‌کند. سفر با قطار نسبت به هواپیما از قیمت ارزانتری هم برخوردار است که این نیز یک امتیاز شناخته می‌شود. شما می‌توانید از طریق شماره پشتیبانی، برای خرید بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس به مقصد مشهد مقدس اقدام فرمایید.